Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Need for Speed Heat Full Save

Need for Speed Heat Full Save
24.10.2020
A+
A-

Need for Speed Heat Full Save dosyası ile Need for Speed Heat oyununu tamamen bitirilmiş bütün özellikler ve arabalar açılmış şekilde oynayabileceksiniz. Ayrıca bu save dosyasının kurulumunu yaptığınızda ek olarak Nfs Underground oyunun 1 ve 2. serilerinden efsaneleri olan NGK Silvia içermektedir.

 

Need for Speed Heat Full Save kurulumu

– Öncelikle indirdiğimiz save dosyasını açınız, Sonrasında Belgelerim klasörü içerisinde yer alan NFS HEAT klasörünü açınız ve indirdiğiniz save dosyasını açtığınız NFS HEAT klasörünün içine atınız. Sonrasında oyuna giriş yaparak kayıtlı oyunlarda save dosyamızı seçiyoruz ve oyunumuza başlıyoruz.

 

Need for Speed Heat Full Save neden çalışmıyor?

– Eğer indirdiğiniz NFS Heat save dosyası çalışmıyor ise büyük ihtimalle oyuna giriş yaptıktan sonra kayıtlı oyunu başlatmak istediğinizde “save file is corrupt” gibi bir hata alırsanız bu hatanın nedeni oyununuz sürümü ile save dosyanızın aynı sürüme sahip olmamasından kaynaklıdır. Ancak oyununuza herhangi bir zarar vermez sadece save dosyanız çalışmaz ama oyunda oynadığınız diğer save “kayıtlı oyunlar” çalışır.

Save Dosyası : http://www.modsup.com/ivfh4c2hm3u9/need_for_speed_heat.rar.html

Kaynak : Nfs
Yama Oranı : 90

Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun, Oyun Yaması, Oyun modları ve Teknoloji sitesi Menduh.com ziyaretçileri ile daha hızlı iletişim için iletişim sayfasını devreye soktu. Ekibimize katılmak için ya da destek almak için Bize ulaşın sayfamızı kullanarak bizimle iletişime geçiniz. Ayrıca Oyun Forum sistemide çok yakında aktif olacak. Şimdiden Oyun forum sayfamızda yer alabilmek için üye olabilirsiniz.

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.