Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Persona 4 Save İndir

Persona 4 Save İndir
01.02.2021
A+
A-

Persona 4  oyunun save dosyası olan Persona 4 Save ile artık oyuna kayıtlı dosya ile başlayabileceksiniz. Bu sayede oyunda baştan kasmak yerine üstün bir şekilde başlayabilme avantajı sağlayacaksınız.  Bildiğiniz gibi rol yapma oyunlarında çok fazla tercih edilen save dosyaları. Geçilemeyen bölümlerden devam etmenizi sağlamaktadır. Persona 4 Save dosyasının bilgisayar platformunda çalıştığını hatırlatalım. Ve diğer oyun konsollarına kurmamanızı tavsiye ederim. Denemesi ve çalıştırılması bilgisayar Windows platformunda yapılmıştır.

  • Persona 4 Save dosyasının kurulumunu yaptığınızda istediğiniz bölümden başlayabilirsiniz.
  • Tüm istatistikler en gelişmiş şekildedir.
  • En iyi silah koleksiyonuna sahip olursunuz.

Persona 4 Save kurulumu

İndirdiğiniz Persona 4 Save arşivinin içinde ki dosyaları masa üstüne çıkartınız.

  • Oyunun kurulu olduğu Steam klasörüne giriş yapın.
  • İçerisinde bulunan /userdata/(steamid)/1113000/ klasörünün içine arşivden çıkanları atınız.

Save İndirme linki : https://www.dosya.tc/server33/m1ibxp/Persona_4_NG.rar.html

Yapımcı : Elexetor

 

ETİKETLER:
Yorumlar

Yorum yapabilmek İçin Giriş yapmalısınız. Eğer Menduh ailesine hala üye olmadıysanız Kayıt sayfamızdan ücretsiz kayıt olabilirsiniz.


Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun, Oyun Yaması, Oyun modları ve Teknoloji sitesi Menduh.com ziyaretçileri ile daha hızlı iletişim için üyelik sistemini devreye soktu. Ailemize ücretsiz kayıt olarak Yorum atabilir, Forumda konu paylaşabilir, Özel mod ve yamaları indirebilir hatta ekibimizde yer alabilirsiniz. Üyelerimiz kendi yazar sayfalarını oluşturabilir ve birbirlerinin yorumlarını cevaplayabilirler. Artık Premium nitelikteki özel oyun modlarını ve oyun yamalarını üyelerimiz ücretsiz indirebilir.