Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Pes 2021 Efsane Ol Save

Pes 2021 Efsane Ol Save
24.10.2020
A+
A-

Pes 2021 Efsane Ol Save dosyası ile oyuna en başından amatör bir futbolcu olarak değilde tam tersine profesyonel 83 Gücüne sahip bütün yeteneklerinizin tam donanımlı olduğunu düşünün.

Efsane ol save dosyamız ile oyuna önde başlarken karakterin adını değiştirebilir, yüzünü, boyunu ve stilini değiştirebilirsiniz. Yani görünüm ayarları ile istediğiniz gibi oynayarak efsan karakterinizi baştan 83 Gücü ile başlayabilirsiniz.

Efsane ol karakterimizin özelliklerine gelirsek eğer, Ortasaha da ofansif ve santrofor oyun tarzlarına sahiptir. Hücum yetenekleri ortalama 80 üzerindeyken top sürme, hız ve top kontrolü yetenekleri de 75 gücün üzerindedir. Top kontrolü 83, Top Sürme 82, hız 81 şut gücü 82 ve dayanıklılık ise 87 dir. 10 numara oyun tarzına sahip olan efsane ol karakterimiz 3 sene içinde 1 kez uefa kupası kaldırdı.

Efsane ol karakterimize başladığınızda 20 yaşında başlayacaksınız aynı zamanda 8 adet çalım ve şut beceriside açık olacaktır. Taraftarlar tarafından verilen ünvan ise “melek” dir.

 

Pes 2021 Efsane Ol Save kurulumu

– İndirdiğiniz Save dosyasını Belgeler klasörünün içinde ki KONAMI klasörünün içinde bulunan ” 76661199457486222 ” gibi numaralandırılmış olan klasörün içinde ki save klasörürün içine atınız ve Pes 2021 oyununa girerek Efsane ol modundan kayıtlı oyunu seçerek oyuna giriniz.

 

Pes 2021 Efsane Ol Save notu

– Pes 2021 Efsane Ol Save dosyamızın hatasız çalışması için tüm takımların aktif olduğu pes 2021 lisans yaması nı kurmanızı öneririm. Bütün takımlar aktif ve orjinal formaları ile olduğu için daha keyifli bir oyun deneyimi kazanabilirsiniz.

Not: Kurulumu yapmadan önce bir önceki kayıt dosyanızı yedek alınız. Sürüm uyuşmazlığı olursa çalışmaz.

Oyunu güncel olanlar bu save dosyasını kullanmasın sürüm uyuşmaz.

 

Save Dosyası : https://s7.dosya.tc/server17/9abokx/pes2021-efsane-ol-save.rar.html

Kaynak : Pes 2021
Yama Oranı : 100

ETİKETLER:
Yorumlar

Yorum yapabilmek İçin Giriş yapmalısınız. Eğer Menduh ailesine hala üye olmadıysanız Kayıt sayfamızdan ücretsiz kayıt olabilirsiniz.


Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun, Oyun Yaması, Oyun modları ve Teknoloji sitesi Menduh.com ziyaretçileri ile daha hızlı iletişim için üyelik sistemini devreye soktu. Ailemize ücretsiz kayıt olarak Yorum atabilir, Forumda konu paylaşabilir, Özel mod ve yamaları indirebilir hatta ekibimizde yer alabilirsiniz. Üyelerimiz kendi yazar sayfalarını oluşturabilir ve birbirlerinin yorumlarını cevaplayabilirler. Artık Premium nitelikteki özel oyun modlarını ve oyun yamalarını üyelerimiz ücretsiz indirebilir.