Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Syndicate 2012 Save

Syndicate 2012 Save
03.12.2020
A+
A-

Syndicate 2012 Save ile oyunun %100 bitirilmiş savegame dosyasına ulaşabilirsiniz. Syndicate 2012 Save ile oyunun zor bölümlerini atlamış olursunuz. Bu savegame dosyası oyunun 2012 sürümü için bitirilmiş kayıt dosyasıdır.

Birinci şahıs nişancı oyunu olan bu oyunda bazı bölümler çok zordur. Gerçekten nişancı yetenekleriniz mouse ile olan el hareketleriniz. Ne kadar hassas olursa olsun oyunda bazı bölümler geçilmeyecek kadar zordur. Bu zorluktan dolayı bu oyunun save dosyasına olan talebin arttığını görmekteyiz. Sizde bu save dosyasını indirerek geçemediğiniz bölümleri geçebilirsiniz.

İletişim sayfamızdan gelen yoğun istek üzerine internetteki en düzgün save dosyasını sizlerle paylaştık.

Bu save dosyası tek oyunculu oyun modu için geçerlidir. Çok oyunculu mod için gerekli bir save dosyasına ihtiyaç yoktur.

Oyun save dosyası Pc ve Ps4 için desteklidir.

Syndicate 2012 Save kurulumu

İndirdiğiniz Syndicate 2012 Save dosyasını  arşivden çıkartınız. Belgeler Klasörü içerisinde bulunan “Content/Syndicate/” içine atınız.

Atacağınız Klasör yolu: ” C:\Kullanıcılar/Kullanıcı Adı/Belgelerim/Content\Syndicate\ ”

Save dosyası: http://www.modsup.com/eh80lsetzsrl/Syndicate.rar.html

 

Yorumlar

Yorum yapabilmek İçin Giriş yapmalısınız. Eğer Menduh ailesine hala üye olmadıysanız Kayıt sayfamızdan ücretsiz kayıt olabilirsiniz.


Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun, Oyun Yaması, Oyun modları ve Teknoloji sitesi Menduh.com ziyaretçileri ile daha hızlı iletişim için üyelik sistemini devreye soktu. Ailemize ücretsiz kayıt olarak Yorum atabilir, Forumda konu paylaşabilir, Özel mod ve yamaları indirebilir hatta ekibimizde yer alabilirsiniz. Üyelerimiz kendi yazar sayfalarını oluşturabilir ve birbirlerinin yorumlarını cevaplayabilirler. Artık Premium nitelikteki özel oyun modlarını ve oyun yamalarını üyelerimiz ücretsiz indirebilir.