Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

FM 2020 Logo Paketi

FM 2020 Logo Paketi
Mod
11.11.2020
A+
A-

FM 2020 Logo Paketi ile oyundaki bütün takımlara binlerce logo paketlerini yükleyerek. Fm 2020 oyununu daha orjinal bir içerik olarak oynamanıza olanak sağlayacaktır.

FM 2020 Logo

Paketin içindeki logolar ve sayılarını aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

  • Afrika için 2020 yılında güncel logo sayısı 2287 adet paketlenmiş logo.
  • Asya için 2020 yılında güncel logo sayısı 4994 adet paketlenmiş logo.
  • Avrupa için 2020 yılında güncel logo sayısı 26627 adet paketlenmiş logo.
  • Kuzey Amerika için 2020 yılında güncel logo sayısı 2620 adet paketlenmiş logo.
  • Okyanusya için 2020 yılında güncel logo sayısı 347 adet paketlenmiş logo.
  • Güney Amerika için 2020 yılında güncel logo sayısı 3515 adet paketlenmiş logo.
  • Turnuvalar için logo sayısı 3497 adet paketlenmiş logo.
  • Ülkeler için logo sayısı 240 adet paketlenmiş logo.

İndirdiğiniz Fm 2020 logo paketi yukarıdaki liste ile birlikte 2020 yılına ait en güncel logo paketidir. Bu paket ile oyunu gerçeğinden ayırt edemeyeceksiniz.

Logo paketinin ne işe yaradığını bilmeyeler için. Logo paketi oyundaki takımların logolarının doğru olmadığından dolayı. Bütün logoları gerçek logolar ile değiştirerek doğrusunu yayınlayan yama paketidir. Bu pakete ihtiyaç duyma nedeniniz ise. Fm 2020 oyunun logoları doğru şekilde oyuna koymamasından dolayı kaynaklanmaktadır.

Fm 2020 oyunun logoları doğru şekilde çizerek oyuna koymama nedeni ise. Oyundaki takımların logolarının teliflerinin olmasından dolayı kaynaklanmaktadır. Bu sayede bizim verdiğimiz logo paketini yükleyerek. Oyundaki bütün takımları orjinal logoları ile oynayabilirsiniz.

Fm 2020 Logo paketi kurulumu

Öncelikle size verdiğimiz logo paketi dosyasını indiriniz. Dosyayı indirdikten sonra içindekileri arşivin içerisinden çıkartınız.

  • Çıkarttıktan sonra ise “Belgeler” klasörü içerisinde bulunan “/Sport Interactive/ Football Manager 2020/graphics/logos” klasörünün içine atınız.

Bu adıma kadar işlemler tamam şimdi fm 2020 oyununa giriş yapınız. Eğer hala attığınız logolar aktif olmamış ise bir işlem daha yapacaksınız.

  • Oyunun içindeki “Tercihler” menüsüne tıklayın ve Temayı yeniden yükleyin.

Bu işlemleri yaptıktan sonra logo paketinin aktif olmama durumu yoktur.

Aşağıdan logo paketi bilgilerine ulaşabilirsiniz. Takıldığınız kısımlarda yorum atarak yardım isteyebilirsiniz. En sağlam çalışan logo paketi aynı zamanda en sorunsuz olanı şuanda budur. Daha iyisi çıktığında tekrar güncelleme yapılacaktır.

Logo Paketi : https://www.mediafire.com/file/9fpb0rfo1l4wv7c/Loghi_per_FM_2019.rar/file

Logo Paketi kayağı : Irish90

Logo Paketi Boyutu : 631 MB

 

Oyunun bir sonraki sürümü olan Fm 21 logo paketi içeriğine göz atamanızı öneririz.

 

ETİKETLER: ,
Yorumlar

Yorum yapabilmek İçin Giriş yapmalısınız. Eğer Menduh ailesine hala üye olmadıysanız Kayıt sayfamızdan ücretsiz kayıt olabilirsiniz.


Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun, Oyun Yaması, Oyun modları ve Teknoloji sitesi Menduh.com ziyaretçileri ile daha hızlı iletişim için üyelik sistemini devreye soktu. Ailemize ücretsiz kayıt olarak Yorum atabilir, Forumda konu paylaşabilir, Özel mod ve yamaları indirebilir hatta ekibimizde yer alabilirsiniz. Üyelerimiz kendi yazar sayfalarını oluşturabilir ve birbirlerinin yorumlarını cevaplayabilirler. Artık Premium nitelikteki özel oyun modlarını ve oyun yamalarını üyelerimiz ücretsiz indirebilir.