Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Gta 5 Nightclub Rehberi

Gta 5 Nightclub Rehberinde bugün. Gta 5 oyununda Nightclub almanın avantajlarından bahsedeceğim.  Oyundaki en işe yarayan işletmelerden birisi olabilir.. Sadece eğer oyunda bir Nightclub sahibiyseniz sürekli kontrol etmeniz ve ilgilenmeniz gerekmektedir. Bu işlemleri yerine getirdiğiniz sürece sürekli ve düzenli para kazanabilirsiniz.

Gta 5 Nightclub Özellikleri

Çok fazla ve çok işe yaran özellikleri bulunmaktadır. Öncelikle anlatacağım popülerlik oranına göre günlük para kazanmak. Ayrıca işçi kiralayarak diğer işletmelerinizin işlerini de yaptırabilirsiniz. Eğer bir gece kulübü sahibiyseniz bir çok işçiniz olacak ve sizin için tek bir çatı altında bütüniş yapılabilecek. Ayrıca free takılmayı sevenler bile hiç bir şey yapmadan her 45 dakikada bir 10 bin dolar para biriktirebilecek. Bu avantajların dışında oyundaki diğer oyuncularda Nightclub işletmenize girdiğinde size giriş ücreti ödeyebilecekler. Ayrıca siz içerde sınırsız yeyip içebilirken diğer arkadaşlarınızın yeyip içtikleri size para olarak yansımaktadır.

Gta 5 Nightclub Popülerlik

  • Öncelikle gta 5 oyununda bir Nightclub  sahibiyseniz popülerlik barının sürekli dolu olması gerekmektedir.
  • Popülerlik barı dolu olduğunda her 45 dakikada bir 10 bin dolar para birikir.
  • Bu para kasanızda birikir ve istediğiniz zaman çekebilirsiniz.
  • Ayrıca para birikirken siz başka şeylerle ilgilenebilir. Başka görevler yapabilirsiniz.
  • Ancak popülerlik barı düşük seviyede olursa tekrar yükseltmek için bazı görevler yapmanız gerekmektedir.

Gta 5 Nightclub işçi kiralama

  • Eğer gta 5 oyununda başka işletmeleriniz var ise.
  • Gta 5 Nightclub altında işçi kiralayarak o işletmelerinizde çalıştırabilirsiniz.
  • Sizin yerinize işleri nightclub altında o işçi yönetir ve günlük 100 dolar maaş alır.
  • Örneğin bir “bunker” sahibisiniz. Gta 5 Nightclub deponuzda malzemeleri biriktirir ve istediğinizde satış yapabilirsiniz.
  • Gta 5 Nightclub deponuz ne kadar büyük olursa o kadar çok depolama ve satış yapabileceksiniz.

Gta 5 Nightclub Hakkında Görseller

ETİKETLER:
Yorumlar

Yorum yapabilmek İçin Giriş yapmalısınız. Eğer Menduh ailesine hala üye olmadıysanız Kayıt sayfamızdan ücretsiz kayıt olabilirsiniz.


Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun, Oyun Yaması, Oyun modları ve Teknoloji sitesi Menduh.com ziyaretçileri ile daha hızlı iletişim için üyelik sistemini devreye soktu. Ailemize ücretsiz kayıt olarak Yorum atabilir, Forumda konu paylaşabilir, Özel mod ve yamaları indirebilir hatta ekibimizde yer alabilirsiniz. Üyelerimiz kendi yazar sayfalarını oluşturabilir ve birbirlerinin yorumlarını cevaplayabilirler. Artık Premium nitelikteki özel oyun modlarını ve oyun yamalarını üyelerimiz ücretsiz indirebilir.