Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Brothers A Tale of Two Sons Türkçe Yama

Brothers A Tale of Two Sons Türkçe Yama
24.10.2020
A+
A-

Brothers A Tale of Two Sons Türkçe Yama Kurulum

– Brothers A Tale of Two Sons Türkçe Yama.rar’ın içindeki exe dosyasını masaüstüne attıktan sonra çift tıklayarak açınız. Açtıktan sonra oyununun kurulu olduğu dosyanın içindeki “P13/Localization/Int” dosyasını seçip devam et diyerek kurduktan sonra Brothers A Tale of Two Sons Türkçe Yamanın keyfini çıkartabilirsiniz.

 

Brothers A Tale of Two Sons

Brothers A Tale of Two Sons adventure-puzzle karışımı bir oyun fakat senaryosu oyunu bambaşka bir boyuta taşımış. Oyunla alakalı yapabileceğim en büyük eleştiri oyun tarzına yakışmayan puzzlelerden oluşması. Yapımcı, sanırım oyunu bir film gibi izlememizi ve aynı puzzleyi sürekli tekrar etmemizi istememiş. Oyunu en zorlayan kısımlardan birisi 2 karakteri birden oynamaktı. 2 karakteri oynarken de aşırı bir senkron gerektiren bölüm olmadığı için rahatça 2 karakteri de kullanabiliyoruz.

Grafikleri böyle bir oyun için gerektiğinden fazla iyi. Yapımcı resmen oyunn yanı sıra resmen bir sanat sergilemiş ve bunu oyunu oynarken bize fazlasıyla hissettiriyor. Oyuncuyu düşünen ve iletişime geçmek isteyen bir yapımcı olduğu oyundaki banklardan kendini belli ediyor. Banklar aşırı hoş bir detay katmış oyuna.

Bu tarz oyunları oynamaktan asla pişman olmadım. Her bu tarz oyun oynadığımda oyun dünyasının artık eğlenceden ziyade sanatın ne kadar ön planda olduğunu görmek beni çok mutlu ediyor ve bu fiyata alınabilecek en tatlı oyunlardan birisidir kendisi. (Kesinlikle oynamadığınıza pişman olacaksınız.)

Şimdi farkettim; “Bu oyunu oynamanız için kontrol cihazı gerekiyor.” yazılmış steamda. Kesinlikle aldırış etmeyin klavyeyle de aşırı güzel oyun deneyimi sunuyor sizlere.

Oyunun finalinde karakterlerden birini kendi ellerimizle gömmemiz biraz bizi üzse de ölüm senaryosunu beğenmediğimi söyleyebilirim. Oyun boyunca bizlere verilmek istenen birlik beraberlik duygusu, iki karakterin birbirini tamamlama vurgusu oyunun finalinde büyük karakterin ölmesiyle biraz senaryosunun dışına çıktı denilebilir. Finale kadar sadece iki karakterle geçilebilecek puzzlelerin sonunda yalnızca bir karakterin o puzzleyi geçebileceği, dolayısıyla büyük karakterin kendini feda edip küçük karakterin puzzlesini tamamlayacağı bir final, oyunun başından beri en büyük beklentimdi. Bir sevda uğruna gittiği mağaradan çıkamayan abi karakteri bu oyunun sonuna yakıştığını düşünmüyorum.

Diğer yandan oyun tarihindeki en anlamlı anlardan birisi de küçük karakterin suya dalmasıdır. Büyük karakteri gömerken pek hüzünlenmedim ama 5 dakika çıkacak yer arayıp en sonunda “Acaba çıkacak mı?” felan derken bastığım boşluk tuşuyla gözlerimin dolması bir oldu. Senaryonun vurgusu daha iyi anlatılamazdı. Film olsa bir şekilde anlatılır ama oyunda hemde o karakteri canlandırırken oyunun son puzzlesini bu şekilde yapmak muazzam bir detay olmuş.

 

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1j3fRwT0uFZ9WLbH2ef8JNd__u9VVCBMC/view?usp=sharing

Kaynak : turkceoyunmerkezi.com
Yama Oranı : 70

 

Daha deyinmediğim bir sürü senaryo var fakat burada anlat anlat sayfalara sığmaz. Size tek diyeceğim şey, bu oyunu oynamadığınız her gün için pişman olacaksınız özellikle de bu tarz oyunlardan zevk alıyorsanız. Fiyatına gelirsek, halk tabirinde de denildiği gibi “sudan ucuz” bir oyun yapmışlar ve bu fiyata böyle bir oyun kalitesi gerçekten muazzam olmuş.

Bu oyuna bir puan verecek olursam kesinlikle 10 üzerinden 10 olur, daha fazla vakit kaybetmeden kendinizi bu senaryoya dahil edin.

Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun, Oyun Yaması, Oyun modları ve Teknoloji sitesi Menduh.com ziyaretçileri ile daha hızlı iletişim için iletişim sayfasını devreye soktu. Ekibimize katılmak için ya da destek almak için Bize ulaşın sayfamızı kullanarak bizimle iletişime geçiniz. Ayrıca Oyun Forum sistemide çok yakında aktif olacak. Şimdiden Oyun forum sayfamızda yer alabilmek için üye olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.