Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Crusader King 2 Türkçe Yama

Crusader King 2 Türkçe Yama
24.10.2020
A+
A-

Crusader King 2 Türkçe Yama Kurulum

– İndirdiğiniz Crusader King 2 Türkçe Yama dosyasını Crusader King 2 Oyunun kurulu olduğu dizine atarak Crusader King 2 Türkçe Yamayı kurmuş olursunuz.

Crusader King 2 Türkçe Yama dosyasını oyunun ingilizce dili açıkken Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

 

Crusader King 2

Her yeni oyun açıldığında her seferinde yeni şeyler yaşanan çok zevkli strateji oyunu olduğunu söylerim.

Aydınoğulları beyliğini yöneterek Crusader King 2’ye başladım. Kendimi obeziteli yaptığım için kadınlarla ilişkilerim maalesef negatifti. İlerleyen zamanlarda bir merchant gelerek bana etiyopyalı bir hadım önerdi. O kadar sadık birisi ve tek güvenebileceğim arkadaşım o oldu. Diğer herkesle ilişkilerim hep – lerde geziyor.

Bu hadımı zaman geçtikçe başvezir yaptım. Benle evlenecek birini bulup o kişiyle evlendim.

Bu olaylar kısa zamanda olmadı tabii ki. Kısa kısa anlatmış olduğuma bakmayın. Nereden baksanız 60 – 70 saat sürmüştür herhalde. Bu arada  Crusader King 2 Türkçe Yama gerçekten oyunumu güzelleştirdi. Herkese tavsiye ederim.

Neyse arkadaşlar uzun lafın kısası çok anlatılacak şey var oyun hakkında. Ama strateji oyunları ve eski çağ savaşlarını sevenler için birebir olduğunu söylemeliyim. Oynayacak herkese iyi oyunlar dilerim.

Bu arada bu oyuna puanım 8/10.

 

Crusader King 2 Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1m2lEU819w76OGZB7EKkNb4SPepU9DEOk/view?usp=sharing

Link güncellendi (28/12/2020)

Kaynak : Crusader King
Yama Oranı : 90

Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun sitesi Menduh.com ziyaretçileri için Oyun Forum üyelik sistemini devreye soktu. Sizde oyun kategorisinde içerik paylaşmak ve destek almak için üye olabilirsiniz.

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.