Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Farming Simulator 19 Türkçe Yama

Farming Simulator 19 Türkçe Yama
26.10.2020
A+
A-

Farming Simulator 19 Türkçe Yama dosyasını indirerek çok basit bir şekilde fs19 oyununda yamayı programsız şekilde kurup oynayabilirsiniz. Farming Simulator 19 Türkçe yama kurulumu çok basittir ve indirdiğiniz dosyanın içinde yazmaktadır. Biz yine de size özetle anlatalım.

 

Farming Simulator 19 Türkçe Yama kurulumu

İndirdiğiniz Fs 19 Yama dosyasının içinden çıkacak olan ” steam_api.ini dosyasını ” oyunun kurulu olduğu klasördeki “Farming Simulator 19×64”  klasörünün içine atın. Değiştirilsin mi sorusunu onaylarsanız Farming Simulator 19 oyununuz Türkçe olur. Sitemizde ki diğer yamalar gibi fs 19 Türkçe Yama ücretsizdir istediğiniz gibi indirip kurabilirsiniz.

 

Fs 19 Türkçe Yama

Farming Simulator 19 yama dosyamızı sadece indirilen dosyayı aktarım yaparak kurabilirsiniz, bu dosya oyunun içinde zaten aktif olan Türkçe dilinin aktif olmasını sağlayarak oyunun orjinal Türkçe diline çevrilmesini sağlamaktadır bu yüzden herhangi bir ek kod eklememekte ya da oyunun yapısını bozucu bir dosya olmamaktadır. Farming Smilator 2019 oyununu güvenle oynayabilirsiniz.

Türkçe Yama Dosyası : https://www.menduh.com/i/download.php?file=b6cea485b2a2f378372932aa5e930300

Kaynak : Farming Smilator
Yama Oranı : 80

 

Farming Smilator 19

Farming Smilator çiftlik oyunları arasında birincilik ile yerini korurken son çıkan sürümü olan Farming Smilator 19 ile çok gelişmiş gerçekçi çiftlik simülasyon oyunu olarak gerçek bir çiftçilik hissiyatını bizlere yaşatmaktadır. Oyun aynı zamanda gerçek dünyadaki bütün markaları ile bütün araç gerçekleri ve gerçekçi mevsim şartlarıyla birebir dünya ile bağlatılı olmasından dolayı hayranlarını günlerce başından kalkamayacak hale soktu ve çok beğeni aldı. Oyunda şimdiye kadar olumsuz yorum yok ancak farming smilator oyununu oynayabilmek için bir rehbere ve Farming Smilator 19 Türkçe yama dosyasına ihtiyacınız var yoksa oyunda 3 gün bile hayatta kalamazsınız.

Çok yakında oyun hakkında bütün modlar eklenecek. Özellikle fs 19 için hazırladığımız araba modlarını, traktör modlarını ve harita modlarını da ücretsiz yayınlayacağız. En büyük farming arşivini açacağız. Modların yanı sıra en çok sevilen çiftlik oyununa özel kurulum videoları ve anlatım makaleleri de yayınlayacağız. Eğer sizinde Farming 2019 oyununa özel tasarladığınız eşyalar varsa sitemizde yayınlayabilir siniz. En kısa zamanda da farming rehberimiz gelecektir. Farming rehberi hakkında daha fazla bilgi almak için oyun rehberi konumuza bakabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum yapabilmek İçin Giriş yapmalısınız. Eğer Menduh ailesine hala üye olmadıysanız Kayıt sayfamızdan ücretsiz kayıt olabilirsiniz.


Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun, Oyun Yaması, Oyun modları ve Teknoloji sitesi Menduh.com ziyaretçileri ile daha hızlı iletişim için üyelik sistemini devreye soktu. Ailemize ücretsiz kayıt olarak Yorum atabilir, Forumda konu paylaşabilir, Özel mod ve yamaları indirebilir hatta ekibimizde yer alabilirsiniz. Üyelerimiz kendi yazar sayfalarını oluşturabilir ve birbirlerinin yorumlarını cevaplayabilirler. Artık Premium nitelikteki özel oyun modlarını ve oyun yamalarını üyelerimiz ücretsiz indirebilir.