Barış Bayar

Hearts Of İron 4 Türkçe Yama

Cevaplar1
Gösterim8361

Lord

Konular115
Cevaplar52

Orta çağ strateji savaş oyunlarının vazgeçilmezi olan Hearts Of İron serisinin 4. oyununun Türkçe dil paketini sizlerle paylaşacağız. Bu Türkçe Yama sayesinde artık Hearts Of İron 4 oyununuzu Türkçe dilde oynayabileceksiniz. Hearts Of İron 4 Türkçe Yama ile oynayabilmeniz için yapmanız gereken tek şey, aşağıda bulunan indirme linkinden indirmek olacaktır. Daha sonrasında kurulum talimatlarını takip ederek oyununuzu Türkçe dile çevirebilirsiniz. Yapımcı arkadaşların ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da iyi oyunlar dileriz.

 

Hearts Of İron 4 Türkçe Yama Kurulumu

 

İndirdiğiniz “Rar” klasörünün içerisinde bulunan “interface” ve “localisation” dosyalarını, Hearts Of İron 4 oyununun kurulu olduğu dizinin içerisine atarak kurulumu tamamlayabilir ve Hearts Of İron 4 Türkçe Yamanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Kaynak : Türkçe Yama Arşivleri

Türkçe Yama Oranı : 85

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1qj7YTBFkpRwWnW8APXwu3zRo7CDt6KXF/view?usp=sharing

 

Hearts Of İron 4 Türkçe

Benim gibi tarih, savaş ve strateji oyunlarını seviyorsanız bu oyunu kesinlikle oynamalısınız diyebilirim. Burada sizlere oynayabileceğiniz modlardan bahsedeceğim, uzatmadan başlayalım.

Benim şimdiye kadar Hearts Of İron 4’te oynadığım en ama en iyi mod kesinlikle Kaissereich modudur. Bu mod çıktığından beridir neredeyse bununla oynuyorum diyebilirim. 3 – 4 yıldır oynadığım Hearts Of İron 4 oyununu sırf bu mod için aldığımı bile söyleyebilirim. Bu modun özelliklerine gelirsek, sizlere 1. Dünya Savaşı’nı, İttifak Devletleri’nin kazandığı bir olay örgüsünde ve Karl Marx’ın görüşüne uygun bir biçimde Fransa ve Birleşik Krallık arasında sosyalist devrimler gerçekleşmiştir. Rusya’da yaşanan Bolşevik Devrimi, Almanya’nın olaya müdahale etmesiyle durdurulmuş ve Rusya, Aleksandr Kerenskiy’in liderliğinde bir ülke olmuştur. İttifakların kazandığı zaferden dolayı Dünya’da monarşiler kendini daha da sağlama almış ve meşru monarşi Dünya genelinin ideolojilerinden birisi haline gelmiştir. ABD’de Büyük Buhran Franklin D. Roosevelt başkan seçilmemiş ve bu yüzden radikalizm fazlasıyla artmıştır. Bu sebepten dolayı da en kısa zamanda 2. Amerikan iç savaşının çıkması beklenilmektedir. Yeni güncellenen haliyle artık Mustafa Kemal Atatürk’ü, Osmanlı Devleti’nde görmek mümkün olduğu için tekrardan bu modu eskiden oynadıysanız, tekrardan oynamanızı kesinlikle önerebilirim.

Hearts Of İron serisinin en sevmediğim özelliği ise, Türkçe dil desteğinin bulunmamasıdır. Bu kadar Türk oyuncu olmasına rağmen halen bir Türkçe Dil desteği görememek gerçekten üzücü bir durum. Fakat Hearts Of İron 4 Türkçe Yama yükleyerek bu sorunu kaldırabilir ve keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz. Bu kadar geniş kapsamlı bir oyunda Türkçe dil desteği görmek isterdik, fakat yoksa da yapacak bir şey yok maalesef.

Hearts Of İron 4 Türkçe Yama Oyun İçi Görüntüler

Eğer anlattığım Kaissereich modunu beğenmediyseniz ve daha absürt ve eğlenceli bir mod istiyorsanız, Kaisseredux kesinlikle size göre. Howard Phillips Lovecraft’ın yönetiminde olan bir Amerika düşünün. Fransa’da Maximilien Robespierre vakası yaşanmakta ve Nestor Manho’nun yönettiği Anarşist bir avrupa düşünün. Monarşist Bolşevik Nazbollar Rusya’nın başında ve gerçekten tam bir absürt kaos ortamı. Böyle eğlenceli bir mod kesinlikle budur.

Şimdiye kadar oynamadıysanız kesinlikle Hearts Of İron 4’ü hepinize öneririm. Daha onlarca modu ve gerçekten zorlayıcı bir yapıya sahip. Eski çağ savaş strateji oyunlarının gerçekten atası diyebilirim ve oldukça keyifli. Sizlerde böyle bir oyun arıyorsanız kesinlikle kaçırmayın. Türkçe dil konusunda da sıkıntı yaşarsanız Hearts Of İron 4 Türkçe Yama yüklemeyi unutmayın. Şimdiden herkese keyifli oyunlar dilerim.

Yeni Nefer

Konular0
Cevaplar30

Teşekkürler.

Yeni Nefer

Üye Ol