Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Pes Yama Nasıl Kurulur?

Pes Yama Nasıl Kurulur?
24.10.2020
A+
A-

Çoğu PES oyuncusu Pes yama kurulumunun nasıl olduğunu bilememekte bu yüzden genelde pes oynayan kullanıcılar çoğu takımı özellikle güzel futbol takımlarını farklı isimlerle hatta farklı formalar ile oynamak zorunda kalıyor.

Ancak sonradan yapılan Pes lisans yamalarını kurduğunuzda bu sorun ortadan kalkar ve bütün takımları tam forma ve isim ile oynayabilirsiniz. İnternetteki en sağlam Pes lisans yamalarını bizim sitemizde bulabilirsiniz. Konuya başlamadan önce Pes 2021 oyunun en güncel ve en iyi çalışan lisansı olan Pes 2021 lisans yamasını indirmeyi unutmayın.

PES 2015, PES 2016, PES 2017, PES 2018 ve PES 2019 Türkçe yama kurulumu, Türkçe yama kurulumu yapmak çok basit sadece neden pes 2020 ve 2021 de yama yapmıyoruz derseniz oyun artık steam üzerinden indirildiği için Türkçe destekli olarak çıkmaktadır bu yüzden Türkçe yama yapmaya gerek yoktur.

 

PES TÜRKÇE YAMA KURULUMU 

İndirdiğiniz cpk dosyasını PES oyununun kurulu olduğu klasördeki DATA klasörüne atmanız yeterlidir. Sonrasında PES oyununa girerek ayarlardan dil ayarlarını değiştirmeniz yeterli olacaktır.

Pes serilerinin Türkçe yamalarınıda sitemizde bulabilirsiniz. En çok aranan ve en sağlam olan Pes 2019 Türkçe yamayı sayfamızdan indirebilirsiniz.

 

PES LİSANS YAMASI NASIL KURULUR Tüm takımları lisanslı bir şekilde oynamak için indirdiğimiz Pes Lisans yamasını kurmak için öncelikle indirdiğiniz WEPES klasörünü > belgelerde bulunan KONAMİ klasörünün içindeki “hangi pes versyonu yüklü ise örneğin: PES 2019 klasörünün ” içindeki WEPES klasörünün yerine atıyorsunuz .

– 1 . adımı yaptıktan sonra diğer adımlarda çok basit.

– PES oyunumuza giriyoruz ve DÜZENLE kısmından İÇER AKTAR sekmesine tıkladığınızda karşınıza WEPES klasörüne attığınız belgeler gelir. İçeriğine girerek yüklemek istediklerinizi seçtikten sonra ileri ileri diyerek adımları takip edin ve PES YAMA KURULUMUNU tamamlayın.

 

Yapamayanlar olursa eğer Pes 2021 lisans yaması konumuzdaki adımları izleyerek uygulayabilirsiniz.

Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun sitesi Menduh.com ziyaretçileri için Oyun Forum üyelik sistemini devreye soktu. Sizde oyun kategorisinde içerik paylaşmak ve destek almak için üye olabilirsiniz.

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.