Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

RAFT Türkçe Yama

RAFT Türkçe Yama
29.01.2021
A+
A-

RAFT Türkçe Yama yükleyerek oyununuzu Türkçe dile çevirebilir ve keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz. Bu Türkçe Yamaya sahip olabilmeniz için yapmanız gereken tek şey, aşağıda bulunan indirme linkinden Türkçe Yamayı indirdikten sonra, kurulum talimatlarını okuyarak yerine getirmenizdir. Daha sonrasında RAFT oyununuzu Türkçe Yama ile birlikte keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz. Yapımcı arkadaşların ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da iyi oyunlar dileriz.

 

RAFT Türkçe Yama Kurulumu

İndirmiş olduğunuz “RAR” dosyasının içerisindeki “RAFT_Data” klasörünü, oyununuzun kurulu olduğu dizinin içerisine atarak kurulumu tamamlayın ve RAFT Türkçe Yamanın keyfini çıkartın.

Kaynak : apex çeviri

Türkçe Yama Oranı : 90

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1zFnKMo9HhHJ33dWUNF9RVl2qX7ukqUML/view?usp=sharing

 

RAFT Türkçe

RAFT, gerçekten arkadaşlarına çok keyifli vakit geçirebileceğiniz bir survival oyunlardan birisi diyebilirim. Oyunda ilk önce ufak bir tahta parçasının üzerinde ve elinizde bir kanca ile oyuna başlıyorsunuz. Etrafınızda yüzen nesneleri kendinize çekerek topluyorsunuz. Topladığınız eşyaları da yiyecek, içecek ve diğer alet edevatlar için kullanarak yavaş yavaş gelişiyorsunuz. Fakat denizin içerisindeki köpek balıkları size saldırabilir ona da dikkat etmeniz gerekiyor tabii. Zamanla adaları keşfe giderek oralardan faydalanarak kendinizi geliştirdikten sonra zaten yavaş yavaş artık salmaya doğru geçiyorsunuz.

Oyun fiyatıyla olsun, oynanışıyla olsun, grafikleriyle olsun, arkadaşlarla vakit geçirmeyle olsun, gerçekten parasını sonuna kadar hak eden bir oyun diyebilirim. Arkadaşlarınızla tam kafa dağıtmaya girilecek oyunlardan birisi kesinlikle RAFT’tır. Bu oyunda beni hayal kırıklığına uğratan tek şey, Türkçe dil seçeneğinin bulunmaması. Ben genelde oyunları Türkçe dilde oynamayı severim, fakat bu oyunda maalesef bulunmuyor. Fakat RAFT Türkçe Yama yükleyerek bu sorunu giderdim, sizlere de kesinlikle yüklemenizi öneririm. Tabii benim gibi yabancı dilde oynamayı sevmiyorsanız.

RAFT Oyun İçi Görüntüler

Bu pandemi döneminde gerçekten arkadaşlarınızla kaliteli bir vakit geçirmek istiyorsanız, özellikle de ucuz fiyata oyun arıyorsanız RAFT ilk tercihiniz olsun. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum ve oynamayanın çok büyük bir kaybı olacağını iddia ediyorum. Ama bence RAFT Türkçe Yama yükleyerek oynarsanız oyundan aldığınız zevk kat ve kat fazlalaşacaktır. Daha fazla uzatmayayım, şimdiden oynayacak olan herkese iyi oyunlar dilerim.

ETİKETLER:
Yorumlar

Yorum yapabilmek İçin Giriş yapmalısınız. Eğer Menduh ailesine hala üye olmadıysanız Kayıt sayfamızdan ücretsiz kayıt olabilirsiniz.


Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun, Oyun Yaması, Oyun modları ve Teknoloji sitesi Menduh.com ziyaretçileri ile daha hızlı iletişim için üyelik sistemini devreye soktu. Ailemize ücretsiz kayıt olarak Yorum atabilir, Forumda konu paylaşabilir, Özel mod ve yamaları indirebilir hatta ekibimizde yer alabilirsiniz. Üyelerimiz kendi yazar sayfalarını oluşturabilir ve birbirlerinin yorumlarını cevaplayabilirler. Artık Premium nitelikteki özel oyun modlarını ve oyun yamalarını üyelerimiz ücretsiz indirebilir.