Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Rage Türkçe Yama

Rage Türkçe Yama
06.11.2020
A+
A-

Rage Türkçe yamayı indirip kurarak oyununuzu tamamen Türkçeleştirerek keyifli bir şekilde oyununuzu oynayabilirsiniz. Yapmanız gereken şey sadece Rage Türkçe yama kurulumunu doğru bir şekilde takip ederek Türkçe yamayı kurmanızdır. Şimdiden hepinize keyifli oyunlar dileriz.

 

Rage Türkçe Yama Kurulumu

Rage Türkçe Yama.rar’ın içindeki “RAGE” klasörünü, oyunun kurulu olduğu klasörün içine atın ve Rage Türkçe yamanın keyfini çıkartabilirsiniz. (“Base” klasöründekileri “base” klasörünün içine atıcaksınız. “Kurulum.bat” adlı dosya ise ana dosyaya atılacak.)

Ana dosyaya atmış olduğunuz “Kurulum.bat” dosyasını çalıştırın. Kurulumu tamamladıktan sonra herhangi bir tuşa basarak çıkabilir ve Rage Türkçe yamayla oyunun keyfini çıkartabilirsiniz.

 

Kaynak : yamatr.com

Türkçe Yama Oranı : 70

Türkçe Yama Dosyasıhttps://drive.google.com/file/d/1Kqwiqs3oHQBDkQYc3W9WB4qrvlALhwLd/view?usp=sharing

 

Rage Türkçe

Fallout ve Borderlands oyunlarında yıllarımı geçirmiş birisi olarak Rage, uzun zamandır merak ettiğim ve oynamak istediğim bir oyundu. Spoiler yememek için Rage’in fragmanlarına bile bakmadım. O sırada da araya başka oyunlar sıkıştırınca bu oyunu oynamaya baya geç başladım. Neyse birazda oyundan bahsedelim.

Rage, açık dünya olmadığı için oyun içerisinde gidişatı değiştirecek kararlar verme gibi bir olay yok. Dümdüz ilerleyen bir oyun. Genelde küçük bir haritada dönerek ilerliyoruz.

Borderlands’daki gibi sürekli kafayı kaldıramayacağımız kadar saldırı olmuyor bu güzel bir şey. Fakat silah seçenekleri de biraz daha az.

Grafikleri gerçekten güzeldi. Karakterlerin animasyonları da bir o kadar iyiydi. Gerçekten iddialı ve yapay zekanın da güzel olması gerçekten çok keyif verici olmuştu. Kontrollerde bir o kadar iyiydi. Özellikle araç kullanma gerçekten beni benden aldı.

Bu arada oyunda maalesef Türkçe dil desteği bulunmuyor. Ama Rage Türkçe Yama yükleyerek oyununuzu Türkçeye çevirebilir ve keyifle oynayabilirsiniz.

Mekanlar ve içerisindeki detaylar gerçekten harikaydı. Rage’ye gerçekten muazzam detay ve lezzet katmıştı.

Görevler ve patronlara karşı savaşlarda çok iyi olmasa bile zevk vericiydi. En azından oynarken beni pek üzmedi.

Rage Oyun İçi Görüntüler;

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Daha anlatılacak çok şey var fakat birazda girip kendiniz deneyimleyin isterim. Oynadığınıza pişman olmayacağınız bir oyundur Rage. Gerçekten ben çok keyifle oynadığımı söyleyebilirim. Sizlere de tavsiye ederim. Şimdiden herkese iyi oyunlar dilerim.

Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun sitesi Menduh.com ziyaretçileri için Oyun Forum üyelik sistemini devreye soktu. Sizde oyun kategorisinde içerik paylaşmak ve destek almak için üye olabilirsiniz.

ETİKETLER:
Yorumlar

  1. ali dedi ki:

    bende çalışmadı

    1. Barış Bayar dedi ki:

      Merhaba, paylaşılan yama en son ve güncel yamadır. Kurulumu baştan doğru bir şekilde yaparsanız bir sorun olmayacaktır.