Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Shadow of the Tomb Raider Türkçe Yama

Shadow of the Tomb Raider Türkçe Yama
25.10.2020
A+
A-

Shadow of the Tomb Raider Türkçe Yama Kurulum

– Shadow of the Tomb Raider Türkçe Yama.rar’ın içindeki exe’yi çalıştırın. Oyunun kurulu olduğu dosyayı seçin ve Shadow of the Tomb Raider Türkçe Yamanın keyfini çıkartın.

 

Shadow of the Tomb Raider

Oyundaki 1 – 2 bulmaca haricinde her şeyi toplayarak ve çözerek oyunu bitirdim. %99 oranla bitti. Karakterde de 1 veya 2 özelliği açamamış oldum ama Shadow of the Tomb Raider’i neredeyse tamamen bitirdim.

Oyundaki adventurenin (bulmaca yani) bu kadar fazla ve gerçekten keyif verici olması beni benden aldı ve hepsinin zorlukları tam tadında olduğunu söyleyebilirim. Aksiyon kısmına gelecek olursak pek oyunda aksiyon bulunmuyor çünkü bu oyunun amacı adventure olduğu için tam tadında biraz aksiyon eklemişler ve bence harika olmuş. Sonuç olarak adam vurup öldürerek oyun oynayacak olsaydık farklı oyunlar oynardık. Bazı arkadaşlar oyundaki aksiyondan şikayetçi olmuş fakat bu oyun bulmaca üzerine öldürmece değil.

Shadow of the Tomb Raider Türkçe Yama kurarak oynamanızı şiddetle tavsiye ederim. Gerçekten oyuna çok güzel lezzet katıyor. Anlamadığınız şeyleri anlamanıza yardımcı oluyor. Eğer İngilizce seviyeniz yeterli ise gerek yok fakat yeterli seviyede değil ise bulmacaları anlamak için yüklemenizi tavsiye ederim.

Bence oyun gayet tadında olmuş. Her şeyi dengeli ayarlamışlar ben şahsen oyuna bayıldım. 35’li  yaşlarımda bile lise zamanında oynadığım ilk serilerindeki tadı hissettim. Gerçekten beni derinden etkiledi. Adventure tarz oyun severler için gayet tatlı bir oyun. Herkese öneririm oynamasını. Ama aksiyon arayanlar için pek bulunmadığını da şimdiden söyleyeyim. Herkese iyi oyunlar dilerim.

 

Türkçe Yama Dosyası : https://drive.google.com/file/d/1nO8R3xLstXfPt9jfcnRLpZ-5CBtAFE-p/view?usp=sharing

Kaynak : seckin.co
Yama Oranı : 75

Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun sitesi Menduh.com ziyaretçileri için Oyun Forum üyelik sistemini devreye soktu. Sizde oyun kategorisinde içerik paylaşmak ve destek almak için üye olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.