Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Wolfenstein 2 the new colossus Türkçe Yama

Wolfenstein 2 the new colossus Türkçe Yama
09.01.2021
A+
A-

Wolfenstein 2 the new colossus Türkçe Yama en çok beklenen Türkçe yamaların içinde yer almaktadır. BuTürkçe yama sayesinde Wolfenstein 2 the new colossus oyununu Türkçe oynayabileceksiniz.

Bu Türkçe yama sayesinde Wolfenstein 2 oyunundaki bütün alt yazıları ve menüleri Türkçe çevrilmiş halde görebileceksiniz. Oyunun Senaryoları zaten çok güzel olmasının dışında oyunu anlayabildiğiniz bir dil ile oynamak size çok keyif verecektir. Çünkü oyundaki senaryoları takip etmek ve anlamak oyun için daha güzel bir akışkanlık sağlayacaktır. denenmiş ve yamanın %100 çeviri yapılmış olmasından dolayı direk indirip kurulum yapabilirsiniz.

Wolfenstein 2 Türkçe Yama Kurulumu

Wolfenstein 2 Türkçe Yama Kurulumu için yapmanız gereken sitemizden indirdiğiniz Türkçe yama arşiv dosyasının içindeki exe uygulamasını masa üstüne çıkartmak ve çalıştırmaktır. Sonrasında oyunun kurulu olduğu dizini seçerek kurulumu tamamlamış olursunuz.

Oyuna girdiğinizde tamamen Türkçe çevrilmiş şekilde başlayacaksınız. Bu sayede hikayeleri çözebileceksiniz.

Türkçe yama sürümleri : Wolfenstein 2 Tüm Dlcler ile uyumludur.

Türkçe yama indirme dosyası : https://drive.google.com/file/d/1w143R20nKF82NT705r4oFSRrUNrBIOjP/view?usp=sharing

Wolfenstein 2 Türkçe

Oyunun Türkçe olması sizler için büyük bir artı olması birinci şahıs aksiyon oyunun hikaye senaryoları ile ilerlemesi size çok daha fazla keyif verecektir. Wolfenstein 2  oyunu Türkçe sürümü orjinal haliyle yayınlanmasa da sonradan çevirisi yapılmıştır. Ve ücretsiz şekilde sunulmuştur. Oyun piyasaya 2017 tarihinde sürülmüştür ve ilk Türkçe sürümü 2019 yılında çıkmıştır. Şimdi tamamen Türkçe haline getirilmiştir.

Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun, Oyun Yaması, Oyun modları ve Teknoloji sitesi Menduh.com ziyaretçileri ile daha hızlı iletişim için iletişim sayfasını devreye soktu. Ekibimize katılmak için ya da destek almak için Bize ulaşın sayfamızı kullanarak bizimle iletişime geçiniz. Ayrıca Oyun Forum sistemide çok yakında aktif olacak. Şimdiden Oyun forum sayfamızda yer alabilmek için üye olabilirsiniz.

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.