Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Civilization 6 Türkçe yama

Civilization 6 Türkçe yama
25.10.2020
A+
A-

Civilization 6 Türkçe yama çıktı ve çoğu bölümleri de Türkçe ye çevrildi. Yamayı kurmak çok basit her hangi bir program kurulumuna ihtiyacınız yok direkt olarak dosyaları alıp aktaracaksınız. Bu yamayı Devran Yılmaz isimli arkadaş kodlamıştır emeklerinden dolayı teşekkür ederiz. Menduh.com olarak bazı bölümleri geliştirdik ve Türkçe çeviri oranını arttırdık.

İnternette farklı sitelerde indirme sorunları ve yoğunluk olduğu için sizler için drive bulutuna farklı şekilde tekrar upload ederek yayınlıyorum tema ücretsizdir. Yamanın kurulumu oldukça basittir.

 

Civilization 6 Türkçe yama kurulumu

İndirdiğiniz yama dosyası klasörünü rardan çıkartın, “Base” ve “DLC” isimli dosyaları kopyalayın ve oyunun kurulu oldu yere
*Örnek 1: “D:OyunlarSid Meier’s Civilization 6” klasörün içine yapıştırın ve tümünü değiştir deyin.
*Örnek 2: “C:Program Files (x86)Epic GamesSid Meiers Civilization VI Gathering Storm” klasörün içine yapıştırın ve tümünü değiştir demeniz yeterlidir.

Artık Civilization 6 oyununu Türkçe oynayabilirsiniz. Cv 6 oyununda çoğu dil desteğinin olmasına rağmen Türkçe dil desteği bulunmamaktadır ancak indirdiğiniz cv6 Türkçe yama ile oyunu sanki orjinal haliymiş gibi oynayabileceksiniz.

 

Civilization 6 Türkçe yama notları

– Yamayı kurarken herhangi bir yedek almanıza gerek yoktur kopyalama yapıştırma işlemi yaparak sadece dil dosyaları değiştirilecektir.

 

Türkçe Yama Dosyası : https://www.menduh.com/i/download.php?file=8fa033adf728330faceaa9271220c1db

Alternatif linkhttps://drive.google.com/file/d/1uT20uadDwin5mTkDDqN5qg0gGUFUI-tj/view?usp=sharing

Yama Oranı : 90

Civilization 6

En iyi tarih oyunlarından birisi olan Civilization son serisi olan Civilization 6 ile artık tüm strateji tarih oyunu hastalarını kendine hayran bıraktı, çok geniş gerçekçi dünya strateji ise oyunun içinde resmen yapay zeka ustalığını konuşturuyor Civilization gerçekçi savaş sahneleri yaşatmasa da bize gerçek bir yönetici olduğumuzu anımsatarak fazlasıyla beyin fırtınası yapmamız gerektiğini vurguluyor. Fazlasıyla kafa yorucu olan bu strateji oyunu gerçekten oynamaya değer yalnız unutmayın eğer oyuna bağlanırsanız günlerce başından kalkamazsınız. Cv6 Türkçe halinde oynamaya değer.

Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun sitesi Menduh.com ziyaretçileri için Oyun Forum üyelik sistemini devreye soktu. Sizde oyun kategorisinde içerik paylaşmak ve destek almak için üye olabilirsiniz.

ETİKETLER: ,
Yorumlar

 1. tacettin dedi ki:

  merhaba kurulumu yaptım teşekkür ederim, diğer bilgisayarıma dosyaları böylece kopyalayıp yapıştırsam yine Türkçe yama olur mu yoksa cv6 baştan kurup mu yapmam lazım

  1. Enes Gül dedi ki:

   hiç bir sorun çıkmaz oyunun içeriğinde ki Türkçe dili aktif ettiğimiz için sorunsuz kullanabilirsiniz.

 2. Ensar dedi ki:

  Yamayı kurdum ama oyuna girdim yükleniyor lütfen bekleyinizde kaldı

  1. Enes Gül dedi ki:

   oyunu tekrar yönetici olarak çalıştırmayi deneyin