Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

Rise of the Tomb Raider Türkçe Yama

Rise of the Tomb Raider Türkçe Yama
25.10.2020
A+
A-

Rise of the Tomb Raider Türkçe Yama dosyası ile çok sevilen aksiyon oyunlarından birisi olan Rise of the Tomb Raider oyununu Türkçe hali ile oynayabileceksiniz. Nefes kesen ara sahne diyaloglarını kaçırmamış olacaksınız ayrıca görev yaparken de zorlanmayacaksınız. Eğer yabancı diliniz yoksa Rise of the Tomb Raider Türkçe Yama halinde oynamalısınız. Rise of the Tomb Raider Türkçe dil dosyamız 668.1 Build sürümü için uygundur.

 

Rise of the Tomb Raider Türkçe Yama kurulumu

Türkçe yamayı kurmadan önce; Steam’de oyun ismine sağ tıklayıp Özellikler > Betalar menüsünden Build 668.1 seçiniz. Yama kurulumu için bu gereklidir. Gerekli dosyalar indirilip oyun versiyonu uygun hale getirildikten sonra Türkçe yamayı kurunuz. Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra oyun ayarlarından dil seçeneğini Polish seçerek Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

bigfile.007.tiger dosyası bulunamadı ya da Türkçe yamayla uyumlu değil Hatası alan arkadaşlar Steam programı üzerinden girerek dosya doğrulaması yaparak Rise of the Tomb Raider oyununu Türkçe hatasız oynayabilirler.

 

Türkçe Yama Dosyası : https://www.menduh.com/i/download.php?file=cc7cbc2895a4949cfbbc0fe584bc8f41

Alternatif link :  https://drive.google.com/file/d/147-_3udyP_HNVUXGIa-XpO2jWIaQ1TAA/view?usp=sharing

Kaynak : Muhammet Topçu(OyunÇeviri)
Yama Oranı : 70

Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun sitesi Menduh.com ziyaretçileri için Oyun Forum üyelik sistemini devreye soktu. Sizde oyun kategorisinde içerik paylaşmak ve destek almak için üye olabilirsiniz.

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.