Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

ETS 2 Doblo Modu 1.39

Bugün sizlere ETS 2 oyunu için hazırlanan ETS 2 Doblo Modu 1.39 u tanıtacağım. Bu mod sayesinde oyununuza Doblo aracı ekleyerek keyifli bir şekilde oyununuzu oynayabileceksiniz. Bu moda sahip olabilmeniz için yapmanız gereken tek şey, aşağıda bulunan indirme linkinden Doblo Modu 1.39 u indirmektir. Daha sonrasında kurulum talimatlarını eksiksiz ve kusursuz bir şekilde yerine getirerek Doblo Modunun keyfini çıkartabilirsiniz. Yalnız unutmayın, bu mod yalnızca 1.39 sürümü için geçerlidir. Aksi taktirde çalışmaz. Yapımcı arkadaşların eline emeğine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da keyifli oyunlar dileriz.

 

ETS 2 Doblo Modu 1.39 Kurulumu

1- İndirdiğiniz “scs” uzantılı dosyayı masaüstüne alın.

2- Daha sonra bilgisayarınızda bulunan “Belgeler” Klasörüne girin.

3- Karşınıza gelen sekmede “Euro Truck Simulator 2” klasörünün içindeki “mod” klasörüne girin.

4- Masaüstüne aldığımız “scs” uzantılı dosyayı, Euro Truck Simulator 2 klasörünün içindeki “mod” klasörüne atarak kurulumu tamamlayın.

5- Daha sonra ETS 2 oyununu açın ve karşınıza çıkan sekmede alt tarafta bulunan “Mod Yöneticisi” butonuna tıklayarak girin.

6- Burada açılan sekmede modu çift tıklayarak “etkin” hale getirin ve ETS 2 Doblo Modu 1.39 un keyfini çıkartın.

NOT: Arkadaşlar unutmayın ki Doblo Modu yalnızca 1.39 sürümü için geçerlidir. ETS 2 oyununuzun sürümünü kontrol etmeyi unutmayın, aksi taktirde çalışmayabilir. Şimdiden hepinize keyifli oyunlar dilerim.

Kaynak : trzpro, yellow1441

Mod Puanı : 75

Mod İndirme Linki : https://sharemods.com/ym0vm74vuan8/FiatDobloD4_V1R50_ETS_ATS_1_39_X_trzpro_com.scs.html

 

ETS 2 Doblo Modu 1.39

Biz Türklerin, özellikle de eniştelerimizin vazgeçilmez arabası olan Doblo Modu an itibari ile ETS 2 oyununa eklenmiştir. Görüntüsü, sesi ve sürüşüyle adeta bizlere o zevki yaşatıyor diyebiliriz. Gerçekten böyle kaliteli modların özellikle Türk yapımcılardan çıkması da bizi çok fazla gururlandırıyor diyebilirim. Sizlere ETS 2 Doblo Modu 1.39 un oyun içerisindeki görüntülerini paylaşacağım. Burada daha net bir şekilde gerçek hayattaki dobloya ne kadar benzediğini anlayacaksınız. Unutmayın bu mod yalnızca 1.39 sürümü için geçerlidir. ETS 2 oyununuzun sürümünü kontrol etmeyi unutmayın. Tekrardan yapımcı arkadaşların ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da iyi oyunlar dileriz.

 

ETS 2 Doblo Modu 1.39 Oyun İçi Görüntüler

Resimlerdede gördüğünüz üzere Doblo Modunun ne kadar kaliteli olduğunu görebilirsiniz. Daha fazla uzatmayayım şimdiden hepinize ETS 2 Doblo Modu 1.39 ile keyifli oyunlar dilerim. Tekrardan hatırlatayım, bu mod yalnızca 1.39 sürümleri için geçerlidir, iyi oyunlar dilerim.

ETS 2 İle İlgili Diğer Konularımız

ETİKETLER:
Yorumlar

Yorum yapabilmek İçin Giriş yapmalısınız. Eğer Menduh ailesine hala üye olmadıysanız Kayıt sayfamızdan ücretsiz kayıt olabilirsiniz.


Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun, Oyun Yaması, Oyun modları ve Teknoloji sitesi Menduh.com ziyaretçileri ile daha hızlı iletişim için üyelik sistemini devreye soktu. Ailemize ücretsiz kayıt olarak Yorum atabilir, Forumda konu paylaşabilir, Özel mod ve yamaları indirebilir hatta ekibimizde yer alabilirsiniz. Üyelerimiz kendi yazar sayfalarını oluşturabilir ve birbirlerinin yorumlarını cevaplayabilirler. Artık Premium nitelikteki özel oyun modlarını ve oyun yamalarını üyelerimiz ücretsiz indirebilir.