Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

ETS 2 Golf Modu 1.39

Bugün sizlerin hoşuna gideceğiniz düşündüğümüz ETS 2 Golf Modu 1.39 u tanıtacağız. Bu mod sayesinde oyununuza Volkswagen Golf 7 GTI aracını ekleyerek keyifli bir şekilde oynayabileceksiniz. Bu moda sahip olabilmeniz için aşağıda bulunan linkten Golf Modu 1.39’u indirin. Daha sonrasında kurulum talimatlarını yerine getirin ve Golf Modu 1.39’un keyfini çıkartın. Yapımcı arkadaşların ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da iyi oyunlar dileriz.

 

ETS 2 Golf Modu 1.39 Kurulumu

1- İlk yapmanız gereken şey “scs” uzantılı dosyayı masaüstüne çıkartın.

2- Daha sonra bilgisayarınızda bulunan “Belgeler” Klasörüne girin.

3- Açılan sekmede “Euro Truck Simulator 2” klasörünü bulun ve içerisindeki “mod” klasörüne girin.

4- Masaüstüne çıkarttığımız “scs” uzantılı dosyayı, Euro Truck Simulator 2 klasörünün içinde yer alan “mod” klasörüne atın ve kurulumu tamamlayın.

5- Bu adımları yaptıktan sonra ETS 2 oyununa girin ve karşınıza gelen sekmede alt tarafta bulunan “Mod Yöneticisi” butonuna girin.

6- Açılan pencerede yüklediğiniz “scs” uzantılı dosyayı göreceksiniz, aktif etmek için çift tıklayın. “etkin” hale getirin ve ETS 2 Golf Modu 1.39 un keyfini çıkartın.

NOT: Arkadaşlar ETS 2 Golf Modu 1.39’u yüklemeden önce, oyununuzun 1.39 sürümünde olduğundan emin olun. Aksi taktirde modunuz çalışmayabilir. Oyun sürümünüzü kontrol etmeden kurmamanız rica olunur. İyi oyunlar dileriz.

Kaynak : KsKLi1453

Mod Puanı : 95

Mod İndirme Linki : https://sharemods.com/wevcl6641i39/KskLi1453_7_GTI.scs.html

 

ETS 2 Golf Modu 1.39

Bu mod gerçekten ETS 2 oyununa eklenen gelmiş geçmiş en iyi modlardan birisi olduğunu söylemeliyim. Birçok mod kullanan birisi olarak, bu modda beni şaşırtan ve ilk defa gördüğüm bir şey olan kayan sinyaller gerçekten çok hoş durmuş. Zaten golf’ün ayrı bir çekiciliği var. Hemde böyle ufak ve tatlı bir detay çok daha hoş bir hale getirmiş. Kesinlikle yüklemenizi önerir ve şimdiden hepinize Golf Modu 1.39 ile iyi oyunlar dilerim. Yalnız oyun sürümünüzün 1.39 olduğundan emin olun, aksi taktirde çalışmayabilir.

ETS 2 Golf Modu 1.39 Oyun İçi Görüntüler

Evet arkadaşlar bugün sizlere efsane bir mod olan ETS 2 Golf Modu 1.39 u tanıttık. Bu moda sahip olabilmek, yukarıdaki linkten indirmek kadar basit. Daha sonrasında kurulum talimatlarını takip ederek oyununuza yükleyebilir ve keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz. Yalnız unutmamanız gereken tek şey, oyununuzun 1.39 sürümü olmasıdır. 1.39 sürümü değil ise modunuz çalışmayabilir. Tekrardan yapımcı arkadaşların ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da iyi oyunlar dileriz.

 

ETS 2 İle İlgili Diğer Konularımız

ETİKETLER:
Yorumlar

Yorum yapabilmek İçin Giriş yapmalısınız. Eğer Menduh ailesine hala üye olmadıysanız Kayıt sayfamızdan ücretsiz kayıt olabilirsiniz.


Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun, Oyun Yaması, Oyun modları ve Teknoloji sitesi Menduh.com ziyaretçileri ile daha hızlı iletişim için üyelik sistemini devreye soktu. Ailemize ücretsiz kayıt olarak Yorum atabilir, Forumda konu paylaşabilir, Özel mod ve yamaları indirebilir hatta ekibimizde yer alabilirsiniz. Üyelerimiz kendi yazar sayfalarını oluşturabilir ve birbirlerinin yorumlarını cevaplayabilirler. Artık Premium nitelikteki özel oyun modlarını ve oyun yamalarını üyelerimiz ücretsiz indirebilir.