Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

ETS 2 Porsche Modu 1.40

Bugün sizlere çok dehşet bir mod tanıtacağız. Çoğunuzun bildiği üzere Porsche’nin Panamera aracını artık oyununuzda görmek mümkün olacak ve sürüş keyfi inanılmaz diyebilirim. ETS 2 Porsche Modu 1.40 a sahip olabilmeniz için yapmanız gereken tek şey ise, aşağıda bulunan linkten indirmek olacaktır. Daha sonrasında kurulum talimatlarını takip ederek kurabilir ve bu eşsiz modun keyfini çıkartabilirsiniz. Yapımcı arkadaşların ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da iyi oyunlar dileriz.

 

ETS 2 Porsche Modu 1.40 Kurulumu

1- İlk önce bilgisayarınıza indirdiğiniz “scs” uzantılı dosyayı masaüstüne atın.

2- Daha sonra bilgisayarınızda bulunan “Belgeler” klasörünü açın.

3- Karşınıza gelen sekmede “Euro Truck Simulator 2” klasörünü bulun ve içinde bulunan “mod” klasörünü açın.

4- Masaüstüne attığınız “scs” uzantılı dosyayı, Euro Truck Simulator 2 klasörünün içinde bulunan “mod” klasörüne atın ve kurulumu tamamlayın.

5- Daha sonrasında ETS 2 oyununu açın ve karşınıza gelen sekmede alt tarafta bulunan “Mod Yöneticisi” butonuna tıklayın.

6- Karşınıza açılan sekmede mod klasörüne attığınız “scs” uzantılı dosyayı göreceksiniz. Aktif etmek için çift tıklayarak “etkin” hale getirin ve ETS 2 Porsche Modu 1.40 ın keyfini çıkartın.

NOT: Arkadaşlar ETS 2 Porsche Modu 1.40 ı yüklemeden önce dikkat etmeniz gereken tek şey, oyun sürümünüzün 1.40 veya üstü olmasıdır. Aksi taktirde modunuz çalışmayabilir. Lütfen modu yüklemeden önce oyun sürümünüzün 1.40 veya üstü olduğundan emin olun.

Kaynak : GVModding3D, Gambarotto, update Nimit

Mod Puanı : 95

Mod İndirme Linki : https://sharemods.com/cdn3zjj1oj9e/Porsche_Panamera_Turbo_2010_V7_1.40.zip.html

 

ETS 2 Porsche Modu 1.40

Bu mod şimdiye kadar yapılanların en iyileri arasında çok net bir şekilde gireceğini söyleyebilirim. Yol hissiyatı, sesi, gidişi, iç dizaynı, dış dizaynı, vb. özellikleriyle gerçekten bambaşka bir mod olmuş gerçekten. Sizlere de kesinlikle önereceğimiz modlar arasında yer aldığını söylemeden geçemeyeceğim. Sizlerde kesinlikle ETS 2 Porsche Modu 1.40 ı indirip oynamalısınız. Şimdi sizlere bir kaç oyun içinden görüntü paylaşacağım. Daha sonrasında bu eşsiz modu oynayıp oynamamaya daha net bir şekilde karar verebilirsiniz. Şimdiden hepinize iyi oyunlar dilerim.

ETS 2 Porsche Modu 1.40 Oyun İçi Görüntüler

ETS 2 Porsche Modu 1.40 a sahip olabilmeniz için yapmanız gereken tek şey, yukarıda bulunan indirme linkinden indirmek olacaktır. Daha sonrasında kurulum talimatlarını takip ederek oyununuza kurabilir ve keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz. Şimdiden hepinize iyi oyunlar dileriz.

 

ETS 2 İle İlgili Diğer Konularımız

ETİKETLER:
Yorumlar

Yorum yapabilmek İçin Giriş yapmalısınız. Eğer Menduh ailesine hala üye olmadıysanız Kayıt sayfamızdan ücretsiz kayıt olabilirsiniz.


Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun, Oyun Yaması, Oyun modları ve Teknoloji sitesi Menduh.com ziyaretçileri ile daha hızlı iletişim için üyelik sistemini devreye soktu. Ailemize ücretsiz kayıt olarak Yorum atabilir, Forumda konu paylaşabilir, Özel mod ve yamaları indirebilir hatta ekibimizde yer alabilirsiniz. Üyelerimiz kendi yazar sayfalarını oluşturabilir ve birbirlerinin yorumlarını cevaplayabilirler. Artık Premium nitelikteki özel oyun modlarını ve oyun yamalarını üyelerimiz ücretsiz indirebilir.