Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

ETS 2 Renault Megane Modu 1.40

Bugün sizlerden çokça talep aldığımız bir ETS 2 oyununun modu olan ETS 2 Renault Megane Modu 1.40‘ı tanıtacağız. Bu araç, Clio modelinden daha yüksek ve daha güçlü bir motora sahip olarak, hem sedan hem de hatchback olarak kullanabileceğiniz bir modeldir. Megane aracımız da Clio kadar çok sevilen bir araçtır ve sizler için ETS 2 oyununuzda bu aracı kullanabilmeniz için paylaşıyoruz. ETS 2 Renault Megane aracına sahip olabilmek için yapmanız gereken tek şey, aşağıda bulunan indirme linkinden indirmektir. Daha sonrasında kurulumu okuyarak keyifli bir şekilde oyununuzu oynayabilirsiniz. Yapımcı arkadaşların ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da iyi oyunlar dileriz.

 

ETS 2 Renault Megane Modu 1.40 Kurulumu

1- İlk yapmamız gereken indirdiğimiz “scs” uzantılı dosyayı masaüstüne çıkartmaktır.

2- Daha sonrasında bilgisayarımızda yer alan  “Belgeler” klasörünü açalım.

3- Karşımıza gelen ekranda “Euro Truck Simulator 2” klasörünü bulup içinde bulunan “mod” klasörünü açalım.

4- Masaüstüne çıkarttığımız “scs” uzantılı dosyayı, Euro Truck Simulator 2 klasörünün içinde bulunan “mod” klasörüne atalım ve kurulumu tamamlayalım.

5- Hemen ardından ETS 2 oyununu açalım ve karşımıza gelen sekmede alt kısımda bulunan “Mod Yöneticisi” sekmesine tıklayalım.

6- Açılan sekmede, mod klasörüne yüklediğimiz “scs” uzantılı dosyayı göreceğiz. Aktif etmek için çift tıklayarak “etkin” hale getirelim ve ETS 2 Renault Megane Modu 1.40 un keyfini çıkartalım.

NOT: Arkadaşlar ETS 2 Renault Megane Modu 1.40 modu yalnızca oyun sürümü 1.40 veya üzeri için geçerli olacaktır, aksi taktirde modunuz çalışmayabilir. Modu indirmeden önce oyun sürümünüzün 1.40 veya daha üstü olduğundan emin olun, tekrardan herkese keyifli oyunlar dilerim.

Kaynak : trzpro

Mod Puanı : 90

Mod İndirme Linki : https://sharemods.com/u91mo0aaey9f/RenaultMeganeIV_V1R50_ETS2_ATS_1_39_X.scs.html

 

ETS 2 Renault Megane Modu 1.40

Bir önceki modumuz olan Clio gibi buda Renault’un en çok sevilen araçlarından birisidir. İç tasarımı, dış tasarımı, konforu, sürüş keyfi, özel fonksiyonları, vb. özellikleriyle kendini çokça sevdiren Megane, an itibariyle sizler için ETS 2 oyununa entegre edilmiş durumdadır. Sizlerde Renault Megane aracını seviyorsanız, kesinlikle indirmenizi tavsiye ettiğimiz modlardan birisidir. Yalnız ETS 2 Renault Megane 1.40’ı indirmeden önce dikkat etmeniz gereken şey, oyun sürümünüzün 1.40 veya daha üstü olmasıdır. Aksi taktirde modunuz çalışmayabilir. Şimdi sizlere oyun içerisinden araçla ilgili bir kaç görsel paylaşacağız. Tekrardan hepinize iyi oyunlar dileriz.

ETS 2 Renault Megane Modu 1.40 Oyun İçi Görüntüler

Renault Megane moduna sahip olabilmeniz için, yukarıda bulunan linkten indirmeniz yeterli olacaktır. Daha sonrasında kurulum talimatlarını yerine getirerek, ETS 2 Renault Megane Modu 1.40‘ın keyfini çıkartabilirsiniz. Şimdiden yükleyip oynamayı düşünen herkese iyi oyunlar dileriz.

 

ETS 2 İle İlgili Diğer Konularımız

ETİKETLER:
Yorumlar

Yorum yapabilmek İçin Giriş yapmalısınız. Eğer Menduh ailesine hala üye olmadıysanız Kayıt sayfamızdan ücretsiz kayıt olabilirsiniz.


Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun, Oyun Yaması, Oyun modları ve Teknoloji sitesi Menduh.com ziyaretçileri ile daha hızlı iletişim için üyelik sistemini devreye soktu. Ailemize ücretsiz kayıt olarak Yorum atabilir, Forumda konu paylaşabilir, Özel mod ve yamaları indirebilir hatta ekibimizde yer alabilirsiniz. Üyelerimiz kendi yazar sayfalarını oluşturabilir ve birbirlerinin yorumlarını cevaplayabilirler. Artık Premium nitelikteki özel oyun modlarını ve oyun yamalarını üyelerimiz ücretsiz indirebilir.