Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

ETS 2 Bmw Modu 1.39

Bugün sizlere ETS 2 de Bmw aracımızın modunu tanıtacağız. Bu modumuz 1.39.x sürümleri ile uyumludur, aklınızda bir şüphe kalmasın. ETS 2 Bmw Modu 1.39 bmw seven arkadaşlarımıza kesinlikle önereceğimiz bir mod olmuştur. Bu moda sahip olabilmeniz için yapmanız gereken tek şey, aşağıda belirtilen dosyayı indirdikten sonra, kurulum talimatlarını eksiksiz ve doğru bir şekilde yerine getirmenizdir. Daha sonrasında keyifle Bmw modunuzu oynayabilirsiniz. Yapımcı arkadaşların ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da iyi oyunlar dileriz.

 

ETS 2 Bmw Modu 1.39 Kurulumu

İndirdiğiniz “BMWM5F90_V1R50_ETS2_ATS_1_39_X.scs” dosyasını indirdikten sonra bilgisayarınızda bulunan “Belgeler” klasörüne girin. Daha sonra “Euro Truck Simulator 2” klasörünü bulun ve onunda içerisindeki “mod” klasörüne, indirdiğiniz “scs” uzantılı dosyayı atın ve ETS 2 Bmw Modu 1.39 un keyfini çıkartın.

Kaynak : BurakTuna24

Oyun Versiyonu : 1.39.x

Mod Puanı : 90

Mod İndirme Linki : http://modsfile.com/s5fn8y11mu67/BMWM5F90_V1R50_ETS2_ATS_1_39_X.scs.html

 

ETS 2 Bmw Modu 1.39 Hakkında

Bugün sizlerle paylaştığımız araç, BMW M5 serisinin F90 V1R50 modelidir. Gerçekten o kadar güzel detaylar verilmiş ki, sanki gerçek hayatta o aracı sürüyormuş gibi hissettiriyor sizlere. Sadece tır üzerine kurulu olan ETS 2 oyununun binlerce modu var belkide, fakat bu BMW modu gerçekten başka bir çekiciliğe sahip benim gözümde. Kesinlikle bu modu hepinizin kullanmasını tavsiye ederim. Motor sesi, iç dizaynı, hızlanması, virajlarda sallanıp yola tutunması, vb. şeyler gerçekten bu modu bambaşka bir hale getirmiş. Sizlere de kesinlikle öneririm, hepinize iyi oyunlar dilerim.

 

ETS 2 Bmw Modu 1.39 Görüntüleri

Gerçekten harika ötesi bir mod olmuş, bmw tutkunlarının kesinlikle seveceği bir araç yapmışlar ve oldukça iddialı olmuş. Sizlerede ETS 2 Bmw Modu 1.39 u yüklemenizi tavsiye ederiz. Yukarıda aracın bir kaç görüntüsü var ve aracı oyun içerisinde bazı eklentiler yaparak daha özel hale getirebilirsiniz. Yükleyen ve oynayan herkese iyi oyunlar dileriz.

ETS 2 İle İlgili Diğer Konularımız

 

Yukarıda bulunan linklerden ilgili konulara ulaşarak istediklerinize bakabilir, yükleyebilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar dileriz.

ETİKETLER:
Yorumlar

Yorum yapabilmek İçin Giriş yapmalısınız. Eğer Menduh ailesine hala üye olmadıysanız Kayıt sayfamızdan ücretsiz kayıt olabilirsiniz.


Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun, Oyun Yaması, Oyun modları ve Teknoloji sitesi Menduh.com ziyaretçileri ile daha hızlı iletişim için üyelik sistemini devreye soktu. Ailemize ücretsiz kayıt olarak Yorum atabilir, Forumda konu paylaşabilir, Özel mod ve yamaları indirebilir hatta ekibimizde yer alabilirsiniz. Üyelerimiz kendi yazar sayfalarını oluşturabilir ve birbirlerinin yorumlarını cevaplayabilirler. Artık Premium nitelikteki özel oyun modlarını ve oyun yamalarını üyelerimiz ücretsiz indirebilir.