Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

ETS 2 Renault Clio Modu 1.40

Evet arkadaşlar, bugün sizlere Renault markasının efsane aracı olan Clio’yu tanıtacağım. Bu mod sayesinde Renault Clio aracının 2021 modelini oyununuza yükleyerek keyifli bir şekilde oynayabileceksiniz. Yapmanız gereken tek şey, aşağıda bulunan linkten indirmek ve kurulum talimatlarını takip etmektir. Daha sonrasında ETS 2 Renault Clio Modu 1.40‘ın keyfini çıkartabilirsiniz. Yalnız unutmamanız gereken şey, oyun sürümünüzün 1.40 veya üstü olması gerekmektedir. Aksi taktirde çalışmayabilir. Yapımcı arkadaşların ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da iyi oyunlar dileriz.

 

ETS 2 Renault Clio Modu 1.40 Kurulumu

1- İlk önce indirdiğiniz “scs” uzantılı dosyayı masaüstüne atın.

2- Daha sonra bilgisayarınızda bulunan “Belgeler” klasörünü açın.

3- Karşınıza çıkan ekranda “Euro Truck Simulator 2” klasörünü bulun ve içinde bulunan “mod” klasörünü açın.

4- Masaüstüne attığımız “scs” uzantılı dosyayı, Euro Truck Simulator 2 klasörünün içinde bulunan “mod” klasörüne atın ve kurulumu tamamlayın.

5- Daha sonrasında ETS 2 oyununu açın ve karşınıza gelen ekranda alt kısımda bulunan “Mod Yöneticisi” sekmesine tıklayın.

6- Açılan ekranda, mod klasörüne yüklediğiniz “scs” uzantılı dosyayı göreceksiniz. Aktif etmek için çift tıklayarak “etkin” hale getirin ve ETS 2 Renault Clio Modu 1.40 un keyfini çıkartın.

NOT: Arkadaşlar, Clio modunu yüklemeden önce dikkat etmeniz gereken şey, oyun sürümünüzün 1.40 veya daha üstü olmasıdır. Aksi taktirde modunuz çalışmayabilir. Lütfen ETS 2 Renault Clio Modu 1.40 modunu yüklemeden önce, oyun sürümünüzün 1.40 veya daha üstü olduğundan emin olun. Tekrardan hepinize iyi oyunlar dilerim.

Kaynak : trzpro, skybh

Mod Puanı : 95

Mod İndirme Linki : https://sharemods.com/q59mtboqidzf/RenaultClioV_V1R62_ETS2_ATS_1_40_x_trzpro.scs.html

 

ETS 2 Renault Clio Modu 1.40

Renault firmasının en beğenilen ve tutulan araçlarından olan Clio’yu oyunumuza uyarlayan ekibin ellerine kollarına sağlık. Gerçekten 2021 modeline ellerinden geldiği kadar benzetmişler ve Clio’yu kullanırken bizler de o zevki alabiliyoruz. Gerçekten sürüşü, dış görünümü, sesi, vb. özellikleriyle oyunumuza keyif kattığını söyleyebilirim. Sizlerde bu modu kesinlikle denemelisiniz. Tekrardan yapımcı arkadaşların ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da Renault Clio 1.40 moduyla keyifli oyunlar dilerim.

ETS 2 Renault Clio Modu 1.40 Oyun İçi Görüntüler

Sizlerde bu mod ile oynamak istiyorsanız, yukarıda bulunan linkten indirmeniz yeterli olacaktır. Ardından kurulum talimatlarını okuyarak modunuzu kurabilir ve keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz. Yalnız yüklemeden önce, oyun sürümünüzün 1.40 veya daha üstü olduğundan emin olunuz. Aksi taktirde modunuz çalışmayabilir. Şimdiden hepinize keyifli oyunlar dileriz.

 

ETS 2 İle İlgili Diğer Konularımız

ETİKETLER:
Yorumlar

Yorum yapabilmek İçin Giriş yapmalısınız. Eğer Menduh ailesine hala üye olmadıysanız Kayıt sayfamızdan ücretsiz kayıt olabilirsiniz.


Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun, Oyun Yaması, Oyun modları ve Teknoloji sitesi Menduh.com ziyaretçileri ile daha hızlı iletişim için üyelik sistemini devreye soktu. Ailemize ücretsiz kayıt olarak Yorum atabilir, Forumda konu paylaşabilir, Özel mod ve yamaları indirebilir hatta ekibimizde yer alabilirsiniz. Üyelerimiz kendi yazar sayfalarını oluşturabilir ve birbirlerinin yorumlarını cevaplayabilirler. Artık Premium nitelikteki özel oyun modlarını ve oyun yamalarını üyelerimiz ücretsiz indirebilir.