Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

ETS 2 Tesla Modu 1.39

ETS 2 Tesla Modu 1.39 sitemizde mevcuttur. ETS 2 oyununa optimize edilmiş Tesla Model S modunu aşağıda bulunan linkten indirebilirsiniz. İndirdikten sonra da aşağıda anlatılan kurulumu takip ederek kurulumu yapmayı unutmayın. Eksiksiz ve tam bir şekilde yapmalısınız yoksa yama çalışmayabilir, ve unutmayın ki bu mod yalnızca 1.39 sürümü için geçerlidir. Yapımcı arkadaşların ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da ETS 2 Tesla Modu 1.39 ile iyi oyunlar dileriz.

 

ETS 2 Tesla Modu 1.39 Kurulumu

1- İndirdiğiniz rar dosyasının içerisindeki “scs” uzantılı dosyayı masaüstüne çıkartın.

2- Daha sonrasında bilgisayarınızda bulunan “Belgeler” Klasörüne girin.

3- Burada “Euro Truck Simulator 2” klasörünün içerisindeki “mod” klasörünü açın.

4- Masaüstüne çıkardığınız “scs” uzantılı dosyayı, Euro Truck Simulator 2 klasörünün içerisindeki “mod” klasörüne atın ve kurulumu tamamlayın.

5- Daha sonra ETS 2 oyununuzu açın ve karşınıza gelen sekmede alt kısımda bulunan “Mod Yöneticisi” butonuna tıklayın.

6- Karşınıza gelen sekmede modu göreceksiniz ve çift tıklayarak “etkin” hale getirin ve ETS 2 Tesla Modu 1.39 un keyfini çıkartın.

NOT: Arkadaşlar bu mod yalnızca 1.39 sürümü için geçerlidir. ETS 2 oyununuzun 1.39 sürümü olduğundan emin olun, aksi takdirde yamanız çalışmayabilir.

Kaynak : Hüseyin Karadana

Mod Puanı : 80

Mod İndirme Linki : https://sharemods.com/d0o9rwnfrz3g/Tesla_Model_S_H29122020_1.39_x___40_1__41_.rar.html

 

ETS 2 Tesla Modu 1.39

Bir oyun için yapılabilecek en gerçekçi modlardan birisi olmuş diyebilirim. Bunu diğer modlarla karıştırarak gerçekten çok keyifli vakitler geçirebilirsiniz. İç yapısı, dış tasarımı, kullanımı, sesi, vb. ufak detaylar ETS 2 Tesla Modu 1.39 u bambaşka bir boyuta taşımış. Kesinlikle tavsiye ettiğim modlardan birisidir, kesinlikle indirip oynamanızı öneririm. Yalnız unutmayın bu mod sadece 1.39 sürümü için geçerlidir. Oyununuz 1.39 değilse modunuz çalışmayabilir. Ona kesinlikle dikkat etmenizi öneririm. Buradan yapımcı arkadaşların da ellerine sağlık çok güzel olmuş.

ETS 2 Tesla Modu 1.39 Oyun İçi Görüntüler

Evet arkadaşlar bugün sizler için hazırlanan ETS 2 Tesla Modu 1.39 u tanıttık. O kadar güzel ve gerçekçi bir şekilde yapılmış ki sanki oynarken o arabanın hissiyatını veriyor. Sizlere kesinlike önerdiğimiz modlarımızdan birisidir. Yalnız unutmayın ki bu mod yalnızca 1.39 sürümü için geçerlidir. Oyununuzun 1.39 olduğundan emin olun yoksa çalışmayabilir. Yapımcı arkadaşların ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da iyi oyunlar dileriz.

ETS 2 İle İlgili Diğer Konularımız

ETİKETLER:
Yorumlar

Yorum yapabilmek İçin Giriş yapmalısınız. Eğer Menduh ailesine hala üye olmadıysanız Kayıt sayfamızdan ücretsiz kayıt olabilirsiniz.


Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun, Oyun Yaması, Oyun modları ve Teknoloji sitesi Menduh.com ziyaretçileri ile daha hızlı iletişim için üyelik sistemini devreye soktu. Ailemize ücretsiz kayıt olarak Yorum atabilir, Forumda konu paylaşabilir, Özel mod ve yamaları indirebilir hatta ekibimizde yer alabilirsiniz. Üyelerimiz kendi yazar sayfalarını oluşturabilir ve birbirlerinin yorumlarını cevaplayabilirler. Artık Premium nitelikteki özel oyun modlarını ve oyun yamalarını üyelerimiz ücretsiz indirebilir.