Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

ETS 2 Honda S2000 Modu 1.40

Bugün sizlerle paylaşacağımız bu efsane modu kesinlikle kaçırmamalısınız. ETS 2’nin en güzel modlarından birisi arasına girebilir. Honda’nın en çok sevilen araçlarından olan S2000’i bugün sizler için paylaşıyoruz. ETS 2 Honda S2000 Modu 1.40 a sahip olabilmeniz için, aşağıda bulunan linkten indirmeniz yeterli olacaktır. Daha sonrasında kurulumu okuyarak oyununuza kurabilirsiniz. Yapımcı arkadaşların ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da iyi oyunlar dileriz.

 

ETS 2 Honda S2000 Modu 1.40 Kurulumu

1- İlk önce bilgisayarımıza indirdiğimiz “scs” uzantılı dosyamızı masaüstüne çıkartalım.

2- Daha sonra bilgisayarımızda yer alan “Belgeler” klasörüne girelim.

3- Karşımıza çıkan ekranda “Euro Truck Simulator 2” klasörünü bulalım ve içerisinde yer alan “mod” klasörüne girelim.

4- Masaüstümüze çıkarttığımız “scs” uzantılı dosyayı, Euro Truck Simulator 2 klasörünün içerisinde yer alan “mod” klasörüne atalım ve kurulumu tamamlayalım.

5- Daha sonrasında ETS 2 oyunumuzu açalım ve karşımıza çıkan ekranda alt kısımda bulunan “Mod Yöneticisi” sekmesine girelim.

6- Karşımıza çıkan ekranda mod klasörüne attığımız “scs” uzantılı dosyayı göreceksiniz. Aktif etmek için çift tıklayarak “etkin” hale getirin ve ETS 2 Honda S2000 Modu 1.40 ın keyfini çıkartın.

NOT: Arkadaşlar ETS 2 Honda S2000 Modu 1.40 ı yüklemeden önce dikkat etmeniz gerken tek şey, oyun sürümünüzün 1.40 veya üstü olmasıdır. Aksi taktirde modunuz çalışmayabilir. Lütfen modunuzu yüklemeden önce oyun sürümünüzü kontrol etmeyi unutmayın, keyifli oyunlar dilerim.

Kaynak : trzpro

Mod Puanı : 100

Mod İndirme Linki : https://sharemods.com/u8yg3ppq6f4a/Honda_S2000___40_AP2__41__2004_v2.6.zip.html

 

ETS 2 Honda S2000 Modu 1.40

Evet arkadaşlar, bu mod gerçekten ETS 2’de bir başka olmuş diyebilirim. Herkesin hasta olduğu Honda S2000’i bugün bu oyunda görmek, gerçekten çok etkileyici olmuş. Sizlere de kesinlikle bu modla oynamanızı öneririm ve çok keyifli saatler geçireceğinizin de garantisini verebilirim. Bu modu yüklemeden önce dikkat etmeniz gereken tek şey, oyun sürümünüzün 1.40 veya üstü olmasıdır. Sürümünüzü kontrol ettikten sonra yüklemeyi kesinlikle unutmayın. Şimdi sizlere ETS 2 Honda S2000 Modu 1.40’ın oyun içi görüntülerini paylaşacağım, keyifli oyunlar dilerim.

ETS 2 Honda S2000 Modu 1.40 Oyun İçi Görüntüler

Sizlerde ETS 2 Honda S2000 Modu 1.40 a sahip olmak istiyorsanız, yukarıda bulunan linkten indirebilirsiniz. Daha sonrasında ise kurulum talimatlarını okuyarak yerine getirebilir ve modunuzla keyifli vakit geçirebilirsiniz. Şimdiden yükleyen herkese keyifli oyunlar dileriz.

 

ETS 2 İle İlgili Diğer Konularımız

ETİKETLER:
Yorumlar

Yorum yapabilmek İçin Giriş yapmalısınız. Eğer Menduh ailesine hala üye olmadıysanız Kayıt sayfamızdan ücretsiz kayıt olabilirsiniz.


Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun, Oyun Yaması, Oyun modları ve Teknoloji sitesi Menduh.com ziyaretçileri ile daha hızlı iletişim için üyelik sistemini devreye soktu. Ailemize ücretsiz kayıt olarak Yorum atabilir, Forumda konu paylaşabilir, Özel mod ve yamaları indirebilir hatta ekibimizde yer alabilirsiniz. Üyelerimiz kendi yazar sayfalarını oluşturabilir ve birbirlerinin yorumlarını cevaplayabilirler. Artık Premium nitelikteki özel oyun modlarını ve oyun yamalarını üyelerimiz ücretsiz indirebilir.