Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

ETS 2 Mercedes C63S Modu 1.40

Bugün sizler için uzun zamandır güncel halini aradığım ETS 2 Mercedes C63S Modu 1.40 ı paylaşacağım. Gerçek hayatta da kendisini çok beğendiğim bir araç olan Mercedes C63S’i, ETS 2 oyununda oynamak gerçekten çok keyifli bir deneyimdi. Sizlerinde kesinlikle bu modu denemesini tavsiye ederim. Bu moda sahip olabilmeniz için yapmanız gereken şey, aşağıdaki indirme linkinden indirmektir. Daha sonrasında kurulum talimatlarını okuyup yaparak, bu modun keyfini çıkartabilirsiniz. Yapımcı arkadaşların ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da iyi oyunlar dileriz.

 

ETS 2 Mercedes C63S Modu 1.40 Kurulumu

1- İlk önce yüklediğimiz “scs” uzantılı dosyayı masaüstüne atın.

2- Daha sonra bilgisayarımızda bulunan “Belgeler” klasörünü açın.

3- Karşımıza gelen sekmede “Euro Truck Simulator 2” klasörünü bulun ve içinde bulunan “mod” klasörünü açın.

4- Masaüstüne attığımız “scs” uzantılı dosyayı, Euro Truck Simulator 2 klasörünün içinde yer alan “mod” klasörüne atınve kurulumu tamamlayın.

5- Sonra ETS 2 oyununu açın ve karşınıza gelen sekmede alt tarafta bulunan “Mod Yöneticisi” sekmesine girin.

6- Karşınıza gelen sekmede, mod klasörüne attığınız “scs” uzantılı dosyayı göreceksiniz. Aktif etmek için çift tıklayarak “etkin” hale getirin ve ETS 2 Mercedes C63S Modu 1.40 ın keyfini çıkartın.

NOT: Arkadaşlar bu modu yüklemeden önce, oyun sürümünüzün 1.40 veya üstü olduğundan emin olun, aksi taktirde modunuz çalışmayabilir. Lütfen ETS 2 Mercedes C63S Modu 1.40 ı yüklemeden önce oyun sürümünüzü kontrol etmeyi unutmayınız.

Kaynak : FarukAygun

Mod Puanı : 100

Mod İndirme Linki : https://sharemods.com/lxuv3fozf9ps/MB_Vagon_1_40.scs.html

 

ETS 2 Mercedes C63S Modu 1.40

Arkadaşlar bu güncellenen mod sayesinde bu eşsiz aracı kullanırken birçok modifiye özelliğine sahip olabileceksiniz. Yeniden düzenlenen ETS 2 Mercedes C63S Modu 1.40, çok fazla modifiye seçeneği ve eşsiz güzelliğiyle göz alıcı bir biçime getirilmiş. Yüksek kalitesi, detaylı dış görünümü, lambaları, aynaları, araç sesi, şanzıman seçimi, tekerlek ve jant seçimleri, renk seçenekleri, vb. özellikleriyle gerçekten çok eşsiz bir mod olmuş C63S. Sizlere de şiddetle önerdiğim ve benimde çok keyif alarak oynadığım bir moddur. Yalnız bu modu yüklemeden önce oyun sürümünüzün 1.40 veya üstü olduğundan emin olmalısınız, aksi taktirde sorun yaratabilir. Bir kaç ufak resim ile oyun içi görüntüler paylaşacağım, hepinize şimdiden keyifli oyunlar dilerim.

ETS 2 Mercedes C63S Modu 1.40 Oyun İçi Görüntüler

ETS 2 Mercedes C63S Modu 1.40 a sahip olmak için yapmanız gereken şey yukarıdaki indirme linkinden indirmektir. Daha sonrasında kurulum talimatlarını yerine getirerek keyifli bir şekilde modunuzu oynayabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek şey, oyun sürümünüzün 1.40 veya üstü olmasıdır. Şimdiden herkese keyifli oyunlar dileriz.

 

ETS 2 İle İlgili Diğer Konularımız

ETİKETLER:
Yorumlar

Yorum yapabilmek İçin Giriş yapmalısınız. Eğer Menduh ailesine hala üye olmadıysanız Kayıt sayfamızdan ücretsiz kayıt olabilirsiniz.


Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun, Oyun Yaması, Oyun modları ve Teknoloji sitesi Menduh.com ziyaretçileri ile daha hızlı iletişim için üyelik sistemini devreye soktu. Ailemize ücretsiz kayıt olarak Yorum atabilir, Forumda konu paylaşabilir, Özel mod ve yamaları indirebilir hatta ekibimizde yer alabilirsiniz. Üyelerimiz kendi yazar sayfalarını oluşturabilir ve birbirlerinin yorumlarını cevaplayabilirler. Artık Premium nitelikteki özel oyun modlarını ve oyun yamalarını üyelerimiz ücretsiz indirebilir.