Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

ETS 2 Seat Leon Modu 1.40

Bugün sizlere ETS 2 oyununda kullanabileceğiniz ETS 2 Seat Leon Modu 1.40‘ı tanıtacağız. Bu mod sayesinde Seat Leon aracını, ETS 2 oyununda sürebileceksiniz. Bu moda sahip olabilmeniz için yapmanız gereken tek şey, aşağıda bulunan linkten indirmektir. Daha sonrasında kurulum talimatlarını takip ederek modunuzu kurabilir ve keyfini çıkartabilirsiniz. Yapımcı arkadaşların ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da iyi oyunlar dileriz. Modunuzu kurmadan önce oyun sürümünüzün 1.40 veya daha üstü olduğundan emin olun, aksi taktirde modunuz çalışmayabilir.

 

ETS 2 Seat Leon Modu 1.40 Kurulumu

1- İlk önce yüklediğiniz “scs” uzantılı dosyayı masaüstüne çıkartın.

2- Daha sonrasında bilgisayarınızda bulunan “Belgeler” klasörünü açın.

3- Karşınıza gelen sekmede “Euro Truck Simulator 2” klasörünü bulun ve içerisinde yer alan “mod” klasörünü açın.

4- Masaüstüne çıkarttığımız “scs” uzantılı dosyayı, Euro Truck Simulator 2 klasörünün içinde yer alan “mod” klasörüne atın ve kurulumu tamamlamış olun.

5- Sonra ETS 2 oyununu açın ve karşınıza gelen sekmede alt kısımda bulunan “Mod Yöneticisi” sekmesine girin.

6- Karşınıza çıkan ekranda, mod klasörüne yüklediğiniz “scs” uzantılı dosyayı göreceksiniz. Aktif etmek için çift tıklayarak “etkin” hale getirin ve ETS 2 Seat Leon Modu 1.40 ın keyfini çıkartın.

NOT: Modunuzu yüklemeden önce, ETS 2 oyununuzun sürümünün 1.40 veya daha üstünde olduğundan emin olun. Yoksa yüklemiş olduğunuz ETS 2 Seat Leon Modu 1.40 çalışmayabilir. 

Kaynak : trzpro, yellow1441

Mod Puanı : 100

Mod İndirme Linki : https://sharemods.com/xftxtayztf3f/Seat_Leon._euro_mod_iran.rar.html

 

ETS 2 Seat Leon Modu 1.40

Diğer yüklemiş olduğumuz modlar gibi buda sizler tarafından çokça talep alan bir mod olmuştur. Genel piyasada da çok tutulduğu gibi, bu oyunda da sevilmesi bizleri hiç şaşırtmadı. ETS 2 Seat Leon Modu gerçekten çok kusursuz bir işçilikle yapılmış diyebilirim. Görüntüsü, tasarımı, kullanımı, sesi, fonksiyonları, vb. özellikleriyle gerçekten kendini çok farklı bir klansmana taşımış modların içerisinde. Sizlere de kesinlikle önerdiğimiz bir mod olduğunu söylemeliyim. Birazda oyun içerisinden araç görüntülerini paylayaşım. Şimdiden hepinize ETS 2 Seat Leon Modu 1.40 ile keyifli oyunlar dilerim.

ETS 2 Seat Leon Modu 1.40 Oyun İçi Görüntüler

Siz değerli oyuncularımız da bu moda sahip olmak istiyorsanız, yukarıda bulunan linkten ETS 2 Seat Leon Modu 1.40 ı yükleyebilirsiniz. Daha sonrasında kurulumu okuyarak yerine getirebilir ve keyifli bir şekilde oynayabilirsiniz. Tekrardan yapımcı arkadaşlarımızın ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da iyi oyunlar dileriz.

 

ETS 2 İle İlgili Diğer Konularımız

ETİKETLER:
Yorumlar

Yorum yapabilmek İçin Giriş yapmalısınız. Eğer Menduh ailesine hala üye olmadıysanız Kayıt sayfamızdan ücretsiz kayıt olabilirsiniz.


Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun, Oyun Yaması, Oyun modları ve Teknoloji sitesi Menduh.com ziyaretçileri ile daha hızlı iletişim için üyelik sistemini devreye soktu. Ailemize ücretsiz kayıt olarak Yorum atabilir, Forumda konu paylaşabilir, Özel mod ve yamaları indirebilir hatta ekibimizde yer alabilirsiniz. Üyelerimiz kendi yazar sayfalarını oluşturabilir ve birbirlerinin yorumlarını cevaplayabilirler. Artık Premium nitelikteki özel oyun modlarını ve oyun yamalarını üyelerimiz ücretsiz indirebilir.