Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

ETS 2 Kar Modu 1.39

ETS 2 Kar Modu 1.39 modunu yükleyerek oyununuzun içerisine kar yağmasını ve yolların karlı olmasını sağlayabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey aşağıda bulunan mod linkinden ETS 2 Kar Modunu indirmek, ve daha sonrasında kurulum talimatlarını eksiksiz ve kusursuz bir şekilde yerine getirmektir. Daha sonrasında ETS 2 Kar Modunuzun keyfini çıkartabilirsiniz. Yalnız şunu unutmayın ki bu mod yalnızca 1.39 sürümü için geçerlidir. ETS 2 oyununuzun 1.39 sürümünde olduğundan emin olmayı unutmayınız. Yapımcı arkadaşların ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da iyi oyunlar dileriz.

 

ETS 2 Kar Modu 1.39 Kurulumu

1- İndirdiğiniz “frosty_8.scs” adlı dosyayı masaüstüne atın.

2- Daha sonrasında bilgisayarınızda bulunan “Belgeler” Klasörüne girin.

3- Burada “Euro Truck Simulator 2” klasörünün içerisindeki “mod” klasörünü açın.

4- Masaüstüne attığınız “frosty_8.scs” adlı dosyayı, Euro Truck Simulator 2 klasörünün içerisindeki “mod” klasörüne atın ve kurulumu tamamlayın.

5- Daha sonra ETS 2 oyununuzu açın ve karşınıza gelen sekmede alt kısımda bulunan “Mod Yöneticisi” butonuna tıklayın.

6- Karşınıza gelen sekmede modu göreceksiniz ve çift tıklayarak “etkin” hale getirin ve ETS 2 Kar Modu 1.39 un keyfini çıkartın.

NOT: Arkadaşlar bu mod yalnızca 1.39 sürümleri için geçerlidir unutmayınız. ETS 2 oyununuzun 1.39 sürümünde olduğundan emin olunuz.

NOT 2: Arkadaşlar bu mod bütün harita DLC’leriyle uyumlu çalışmaktadır. Gönül rahaltığıyla ETS 2 Kar Modunuzu kurabilirsiniz.

Kaynak : Grimes

Mod Puanı : 95

Mod İndirme Linki : https://sharemods.com/d41a3vriwxdd/frosty_8.scs.html

 

ETS 2 Kar Modu 1.39

ETS 2 için gelen en iyi modlardan birisi kesinlikle ETS 2 Kar Modu olduğunu söylemeliyim. Kesinlikle size o karın zevkini ve hazzını yaşatıyor. Oyunun kendisinin getirmesini isterdik aslında bu modu, fakat yapımcı arkadaş gerçekten o kadar iyi tasarlamış ki sanki oyunla bir bütün olmuş resmen. Kurduğum en iyi Euro Truck Simulator 2 modlarından birisidir ve asla vazgeçemem bu moddan. Herkese de kesinlikle tavsiye ederim. Aşağıya bir kaç oyun içerisinden resim bırakıyorum, sizlerde bu modu kesinlikle denemelisiniz. Şimdiden iyi oyunlar dilerim.

ETS 2 Kar Modu 1.39 Oyun İçi Görüntüler

Arkadaşlar ETS 2 Kar Modu 1.39 u kurmadan önce unutmayınız ki bu mod yalnızca 1.39 sürümleri için geçerlidir. ETS 2 oyununuzun 1.39 sürümünde olduğundan emin olun. Aksi taktirde modunuz çalışmayabilir. Ona dikkat ederek yüklemeniz önemle rica olunur. Yapımcı arkadaşların emeğine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da iyi oyunlar dilerim.

 

ETS 2 İle İlgili Diğer Konularımız

ETİKETLER:
Yorumlar

Yorum yapabilmek İçin Giriş yapmalısınız. Eğer Menduh ailesine hala üye olmadıysanız Kayıt sayfamızdan ücretsiz kayıt olabilirsiniz.


Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun, Oyun Yaması, Oyun modları ve Teknoloji sitesi Menduh.com ziyaretçileri ile daha hızlı iletişim için üyelik sistemini devreye soktu. Ailemize ücretsiz kayıt olarak Yorum atabilir, Forumda konu paylaşabilir, Özel mod ve yamaları indirebilir hatta ekibimizde yer alabilirsiniz. Üyelerimiz kendi yazar sayfalarını oluşturabilir ve birbirlerinin yorumlarını cevaplayabilirler. Artık Premium nitelikteki özel oyun modlarını ve oyun yamalarını üyelerimiz ücretsiz indirebilir.