Oyun Türkçe Yama Mod İndir Oyun Modları Oyun Rehberi Oyun Save Oyun Forum

ETS 2 Volkswagen Amarok Modu 1.41

Evet arkadaşlar bugün sizlere arazi araçlarının kralı olan Volkswagen Amarok’u tanıtacağız. Bu aracımızı an itibariyle ETS 2’de görmek gerçekten çok etkileyici olmuş diyebilirim. ETS 2 Volkswagen Amarok Modu 1.41 e sahip olmak için yapmanız gereken tek şey, aşağıda bulunan linkten indirmektir. Daha sonrasında oyununuza kurarak keyfini çıkartabilirsiniz. Yapımcı arkadaşların ellerine sağlık, siz değerli oyuncularımıza da iyi oyunlar dileriz.

 

ETS 2 Volkswagen Amarok Modu 1.41 Kurulumu

1- İlk başta bilgisayarınıza yüklediğiniz “scs” uzantılı dosyayı masaüstüne atın.

2- Daha sonra bilgisayarınızda bulunan “Belgeler” klasörünü açın.

3- Karşınıza gelen sekmede “Euro Truck Simulator 2” klasörünü bulun ve içinde bulunan “mod” klasörünü açın.

4- Masaüstüne attığınız “scs” uzantılı dosyayı, Euro Truck Simulator 2 klasörünün içinde bulunan “mod” klasörüne atın ve kurulumu tamamlayın.

5- Daha sonrasında ETS 2 oyununa girin ve karşınıza gelen sekmede alt tarafta bulunan “Mod Yöneticisi” butonuna tıklayın.

6- Karşınıza gelen sekmede mod klasörüne attığınız “scs” uzantılı dosyayı göreceksiniz. Aktif etmek için çift tıklayarak “etkin” hale getirin ve ETS 2 Volkswagen Amarok Modu 1.41 in keyfini çıkartın.

NOT: Arkadaşlar bu modu yüklemeden önce oyun sürümünüzün 1.41 veya üstü olduğundan emin olun. Aksi taktirde modunuz çalışmayabilir. Lütfen ETS 2 Volkswagen Amarok Modu 1.41 i yüklemeden önce oyun sürümünüzü kontrol etmeyi unutmayın. 

Kaynak : trzpro

Mod Puanı : 95

Mod İndirme Linki : https://modsbase.com/1jei53jncqhg/VolkswagenAmarokV1R70_ETS2_ATS_1_41_X.scs.html

 

ETS 2 Volkswagen Amarok Modu 1.41

Volkswagen’in en efsane araçlarından birisi olan Amarok’u bugün oyunda görmek gerçekten çok efsane olmuş diyebilirim. Dış görünüm, iç görünüm, opsiyonlar, sürüş, ses, vb. özellikleriyle gerçekten çok tatlı bir hal almış. Sizlere de kesinlikle bu tarz arazi araçları seviyorsanız önerebileceğim bir araçtır. ETS 2 Volkswagen Amarok Modu 1.41’in oyun içi görüntülerini de paylaşayım sizlerle. Ona göre oynamak isteyip istemediğinize daha rahat bir şekilde karar verebilirsiniz. Şimdiden hepinize keyifli oyunlar dilerim.

ETS 2 Volkswagen Amarok Modu 1.41 Oyun İçi Görüntüler

Sizlerde bu eşsiz moda sahip olmak istiyorsanız, yukarıda bulunan linkten indirebilirsiniz. Daha sonrasında kurulum talimatlarını yerine getirerek kurabilir ve ETS 2 Volkswagen Amarok Modu 1.41 in keyfini çıkartabilirisiniz. Fakat modu yüklemeden önce oyun sürümünüzün 1.41 veya üstü olduğundan emin olmayı unutmayınız. Şimdiden hepinize keyifli sürüşler dilerim.

 

ETS 2 İle İlgili Diğer Konularımız

ETİKETLER:
Yorumlar

Yorum yapabilmek İçin Giriş yapmalısınız. Eğer Menduh ailesine hala üye olmadıysanız Kayıt sayfamızdan ücretsiz kayıt olabilirsiniz.


Oyun yaması arşivi olarak bilinen en iyi Oyun, Oyun Yaması, Oyun modları ve Teknoloji sitesi Menduh.com ziyaretçileri ile daha hızlı iletişim için üyelik sistemini devreye soktu. Ailemize ücretsiz kayıt olarak Yorum atabilir, Forumda konu paylaşabilir, Özel mod ve yamaları indirebilir hatta ekibimizde yer alabilirsiniz. Üyelerimiz kendi yazar sayfalarını oluşturabilir ve birbirlerinin yorumlarını cevaplayabilirler. Artık Premium nitelikteki özel oyun modlarını ve oyun yamalarını üyelerimiz ücretsiz indirebilir.